Collezione Personel Eleman Alımı İş İlanları

Ana Sayfa » İş Başvurusu » Personel Alımı - Collezione Personel Eleman Alımı İş İlanları - haber24

Collezione personel alımı yapmaya devam ediyor. Moda giyim pazarında çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Collezione 2013 yılında, pek çok eleman alımı yapmıştır. Bu sayede de iş arayan vatandaşlarımıza iş umudu olmuştur. Collezione, 1987 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri faaliyetlerine büyüyerek devam eden firma, sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır.

Collezione’ un 2013 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve firmanın bir personel olmayı hedefliyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Collezione alacağı personelleri insan kaynaklarının belirlediği şartlara uygun olarak seçmektedir. Firmanın insan kaynakları politikası, işe alım ve yönetim süreçleri, başvuru şartları gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun sitesinde bulabilirsiniz. Collezione’ a iş başvurusu yapmak isteyen adayların, öncelikle firmanın websitesinde bulunan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Açık pozisyonları da takip ederek size uygun olanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Collezione Personel Eleman Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. emrah dedi ki:

    sizinle çalışmak istiyorum 0506 712 32 76 deneyimim var

  2. Anonim dedi ki:

    Duygu tercübeli değilimi