Eti Personel Eleman Alım İş İlanları

Ana Sayfa » Personel Alımı - Eti Personel Eleman Alım İş İlanları - haber24

Eti personel alımı 2013 konusu, gıda sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Eti 2013 yılında pek çok işsiz vatandaşımıza iş umudu olmuştur. 2013 yılında da eleman alımlarına devam edecektir. 1962 yılında üretime başlayan Eti, Türkiye’nin en büyük gıda üreticilerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana da büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Eti’ nin 2013 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde kariyer yapmak istiyorsanız, Eti’nin bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Eti insan kaynakları politikası ile ilgili detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Eti, elemana ihtiyaç duyduğu konumlara insan kaynakları yönetmeliğindeki kriterlere göre alım yapmaktadır. Eti’ ye iş başvurusu yapmak için, öncelikle websitesine girerek bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra sitede yayınlanan açık pozisyonları takip ederek size uygun olan ilanlara da başvurularınızı yapabilirsiniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.