HSBC Personel Eleman Alımı


Ana Sayfa » Personel Alımı - HSBC Personel Eleman Alımı - haber24

Bankacılık sektörüne olan ilgili her geçen gün artıyor. Özel sektörde en çok tercih edilen ilanlar olan banka iş ilanları 2013 yılında da artarak devam ediyor.

1997 yılından beri ülkemizde HSBC Bank A.Ş. adı ile faaliyet gösteren HSBC bugün ülke genelinde 333 şubesi ve 6.500 e yakın çalışanı ile 4 milyona yakın müşterisine hizmet vermektedir. Banka tarafından yapılan personel eleman alım ilanları HSBC nin kurumsal internet sitesinin İnsan Kaynakları bölümü ve kariyernet üzerinden yayınlanmaktadır.

Bugün itibariyle  başta telefon bankacılığı, bordro uzmanı, denetim asistanı, iş geliştirme uzmanı, finansal raporlama uzmanı, çağrı merkezi personeli ve eğitmen gibi toplam 56 farklı pozisyonda personel işçi alımı yapan HSBC Bank iş ilanlarına internet üzerinden online olarak ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.


  • hsbc personel
personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
HSBC Personel Eleman Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. hasan dedi ki:

    HSBC ÇOK İYİ BİR BANKA.ORDA OLMAYI HAKEDİYORUM.30 YAŞINDA ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM.MESAJLARA BAKMADIĞINIZI BİLİYORUM.