Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı alımı yapacak. Kabin Memuru Alımı iş başvurusu yapmak isteyenler detaylar aşağıdaki gibidir..

THY

Türk Hava Yolları havacılık sektöründe Dünya çapında güvenilir havayolu şirketleri arasında yer alıyor. Dünyada en fazla ülkeye uçan, üst üste 2 kez Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilen, THY dünyanın farklı noktalarındaki tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan şeffaf bir çalışma ortamı sunuyor. Türk Hava Yolları’nda tüm bireyler, mesleğine tutkuyla bağlanarak hizmet veriyor.

Türk Hava Yolları, çalışanlarına havacılık sektöründe sahip olması arzulanan kariyer fırsatları sunuyor. THY çalışanlarında kurumun değerlerine bağlı, etkin ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü özellikler arıyor. 200’den fazla uçakla yılda yaklaşık 40 milyon yolcu taşıyan THY büyüme stratejileri sürecinde Kabin Memuru olarak görevlendirilmek üzere iletişim becerisi yüksek, dinamik ve güler yüzlü çalışma arkadaşları arıyor.

Türk Hava Yolları yaratıcı, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda görevlendiriyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Olarak Görev Yapacak Çalışma Arkadaşları Arıyor! THY güvencesinde kabin memuru olmak üzere başvuracak adaylarda yüksek okul şartı aranmıyor. Adayların en az lise mezunu olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri koşulu aranıyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. Aynur BULUT dedi ki:

    Hosteslik ya da Kabin Memurluğu için başvuruda bulunmak istiyorum ama bir türlü başvuru formuna ulşaşamıyorum yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

  2. Yaprak dedi ki:

    Merhabalar ben hostes olmak istiyorum.Isletme mezunuyum.Boyum:1.80 Basvuru formuna ulasamiyorum.Yardimci olabilir misiniz.Ilginiz icin simdiden tesekkurler.Tel:05397781731

  3. emel dedi ki:

    ya 2016 basvurusu ne zaman yapılacak hosteslık ıcın basvuru formuna ulasılamıyor yardımcı olur musunuz