Vatan Bilgisayar Personel Alımı İş İlanları

Vatan bilgisayar yeni eleman alımlarına yeni şube açılışları ile devam ediyor. Vatan personel alımı detayları ve iş ilanları vatan bilgisayar insan kaynakları sitesinde yayınlanmaktadır. Sizde buradaki bağlantımızdan vatan bilgisayar iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayarın 60. mağazası Aydın’da açıldı.

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, açılışta yaptığı konuşmada, Aydın’da 60. mağazalarının açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, 2 bin 700 teknik eleman ile büyümeye devam ettiklerini söyledi.

Vatan Bilgisayar’ın küçük bir notebook mağazası ile başladığını ve bugün bin 200 çeşit ürün ile piyasada hizmet verdiklerini belirten Vatan, ”Büyüme sürecimiz devam edecek. Bu sayı da giderek artıyor. Vatan’ın en önemli özelliği kendi içinde yetişen yöneticileri ve müdürleri var. Kurum içinde elemanlar sıfırdan yetişiyorlar. Vatan’ın en belirgin farklılığı bizde reyon mantığı var. Bir reyonda çalışan eleman o reyondaki ürünü çok iyi tanıyor. Her eleman kendi reyonunu çok iyi biliyor. Müşteri geldiğinde tatmin edici bilgi verebiliyor” dedi.

Bir ürün yerine tüm ürünlerde indirime gittiklerini kaydeden Vatan, Aydın mağazasındaki tüm ürünlerde de açılışın ilk gününde yüzde 25 indirim yaptıklarını ifade etti.


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Vatan Bilgisayar Personel Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. kadiriye dikerel dedi ki:

    banka da temizlik elemanı olarak çalışmak istiyorum. çalıştıgım yerler okul,dersahaneler

    yaş:34
    cinsiyet: kadın
    tel: 0507 282 21 15