Vodafone Personel Eleman Alımları

Vodafone personel alımı  iletişim sektöründe hizmet veren bir kurumda çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Vodafone, gsm sektöründe hizmet vermek amacıyla 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Vodafone 2013 yılında yaptığı pek çok eleman alımıyla işsiz vatandaşlarımızı iş imkanı sunmuştur.

Vodafone’ un 2013 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve Vodafone gibi sektörünün lider firmalarından birinde kariyer fırsatı yakalamak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone insan kaynakları kadrosuna katacağı personelleri bazı kriterleri göz önünde bulundurarak seçmektedir. Vodafone personellerini insan kaynakları yönetmeliğindeki şartlara göre almaktadır. Vodafone’ a iş başvurusu yapmak için kurumun resmi websitesini ziyaret edebilir, personel alımıyla ilgili detayları burada bulabilirsiniz. Sitede bulunan açık pozisyonları inceleyebilir, başvuru formunu doldurarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
3 Yorumlar
 1. hasan diyor

  çağrı merkezinde görev almak istiyorum 30 yaşında lisans mezunuyum.bilgilerinize

 2. Fatih diyor

  Şöförüm Batman da arıza veya baz istasyonnunda çalışmak istiyorun.

 3. özkan diyor

  önlisans mezunuyum gebze çayırovada ikametgah etmekteyim…
  yaşım 25.
  askerlik tamamlandı
  B sınıfı ehliyet var
  bilgisayar sertifikası ve iş güvenliği sertifikalarına sahibim..
  full time olarak iş arıyorum.
  dönüş yaparsanız sevinirim…
  E.mailinizi bekliyorum
  İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.