Devlet memuru olmak ister misiniz?

Bu yıl devlet memuru olmak isteyenlere müjde! Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan habere göre Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’na uzman yardımcısı alınacak. Personel Eleman

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, terörle mücadele alanında politika ve stratejiler geliştirmekle görevlendirilen Başbakanlık Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’na kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü mezunu 6, uluslararası ilişkiler bölümü mezunu 3, iktisat, işletme veya maliye bölümü mezunu 2, istatistik, ekonometri bölümü mezunu 2, sosyoloji bölümü mezunu 3, psikoloji bölümü mezunu 2 ve iletişim fakültesi mezunu 2 kişi alınacak.

Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’da memur olmak isteyenlerde aranan şartlar neler?

Adaylardan üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, KPSS’den gerekli puanı almaları ve sınav tarihinde 35 yaşını doldurmamış olmaları istenecek.

Sınav 14 – 01 Şubat arasında başvuru kabul edilecek, başvurular, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’ndan veya “www.kdgm.gov.tr” internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgelerle şahsen veya posta yoluyla İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na yapılacak.

 • nasıl memur olunur
 • nasıl memur olurum
 • devlet memuru nasıl olunur
 • nasıl memur olabilirim
 • memur nasıl olunur
Bunları da beğenebilirsin
5 Yorumlar
 1. melek saban diyor

  benim % 41 sağlık raporum bulunmaktadır. daha önce 8 yıl yönetici asistanlığı yaptım. Bilgisayar kullanmayı word excel outluk programlarını ve tüm ofis cihazlarını kullanıyorum. Amacım Resmi bir kurumda memur olarak çalışabilmek. Ayaklarımda damar tıkanıklığı rahatsızlığım var bu yüzden ayakta çok fazla kalamıyorum. 2011 ÖMSS sınavına giremedim. Bana da devletin bünyesinde bir iş imkanı bulabilirmisiniz.

 2. aziz diyor

  iş aramaktayım 0538 218 16 36

 3. ersin diyor

  türkçe öğretmenliğini bitirdim iş arıyorum

 4. Bengü diyor

  belediyelerde sözleşmeli memur nasıl olunur?

 5. emrah diyor

  memur olamk istıyorum ya .. ıyı derecede ıngılızce bılıorum ..futbol ve boksta lısanslıyım..gazı beden egıtımınde okuyorum…ortaogretım kpssden 69,4 puan aldım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.