Zara Personel Alımı ve İş Başvuru

Ana Sayfa » Personel Alımı - Zara Personel Alımı ve İş Başvuru - haber24

Dünyaca ünlü Zara mağazası en büyük uluslararası moda şirketlerinden biri olarak 2012 yılındaki eleman alımlarına başladı.Tasarım,üretim,dağıtım ve satış kollarını içeren bünyesindeki benzersiz iş modeli ile Zara Mağazaları her geçen gün ziyaretçilerine hizmet vermekte.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış olan Zara mağazaları en şık ve moda giysilerini,tecrübeli elemanlarıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Sizde bu amaç doğrultusunda hizmet veren Zara personel ekibine dahil olmak ister misiniz?

Zara mağazaları,müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan memnuniyetine de büyük ölçüde değer vermektedir.Yapılan ek mesailer karşılığında verilen dolgun maaş ile çalışan hakkını göz ardı etmeyen bir markadır.Bünyesinde 7 8 markayı bulunduran ve insan kaynakları departmanları çok gelişmiş olan bir mağazalar zinciridir.Bu şartlar doğrultusunda kendinize güveniyor ve Zara mağazalarında görev almayı istiyorsanız,hemen iş başvurunuzu gerçekleştiriniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.