Evde Çeviri Yapmak

Ana Sayfa » Ek İş fikirleri - Evde Çeviri Yapmak - haber24

     Günümüz modern toplumlarında hepimiz en az bir yabancı dil bilmekteyiz. İngilizce, Fransızca, İspanyolca,  Rusça, Arapça,  İtalyanca,  Almanca,  Yunanca,  Bulgarca, Arnavutça, Hollandaca, Çince, Japonca, Portekizce, Hırvatça, Macarca, Lehçe, Farsça, Urduca, Sırpça, Ukraynaca, Korece,Norveçce, Slovakça, Danimarkaca, Çekçe, Boşnakça, Fince, Gürcüce, Hinduca, Romaca, Slovence,Özbekçe gibi bir dil biliyorsanız bu dillerde rekabet çok az olduğu için daha avantajlı olursunuz. Hem bilgimizi tazelemek hemde evde çeviri işi yaparak artık para kazanmak mümkün. Evde çeviri işi içinde çeviri bürolarına kadar gitmenize hiç gerek kalmadan evde çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Okumakta bulunduğunuz bu sitenin size sunmuş olduğu hizmet sayesinde Dünya dillerini çevirme imkanı buluyorsunuz.
      Evde çeviri işi için bir çok il ve ülkede tercih edile bu site sayesinde kolaylıkla çevirmenlik yapabilirsiniz. Bu iş sadece ev hanımlarımız için değil aynı zamanda üniversite okuyan öğrenciler içinde oldukça yarar sağlamaktadır. Evde çevirmenlik işi sayesinde hem para kazanıp masraflarınızı karşılayabilir hemde bilgilerinizi ayakta tutabilirsiniz. Üstelik evde çeviri işinin yüksek oranda ki mali getirisi sayesinde günümüzün tercih edilen ideal mesleklerinden biri olma yolunda.
      Evde çeviri işi sayesinde serbest ve tam zamanlı çalışma saatlerinizi verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Üstelik evinizin konforunda. Yapacağınız tek şey aşağıda bulunan yorum bölümüne sizinle irtibat kurabileceğimiz ( telefon vb özellikeri paylaşmadan) bize ulaşmak.

Evde Çeviri Yapmak yazısına yapılan yorumlar
 1. Irem ayca memis dedi ki:

  Yeditepe ceviribilim bölümünde okuyorum iremaycamemis@gmail.com

 2. Anonim dedi ki:

  16 senedir özellikle edebiyat, sosyoloji ve uluslarası iliskiler Olmak üzere çeşitli konularda ingilizce mutercim-tercümanlik Yapmaktayım. Su anda esimin isinden dolayi yurtdışında yasamam sebebiyle internet üzerinden tercüme yapmak istiyorum. Teşekkür ederim

 3. SELİN GÜLTEKİN dedi ki:

  İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İNTERNET ÜZERİNDEN İNGİLİZCEDEN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ YAPMAK İSTİYORUM. meltems_1970@hotmail.com YE ULAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

 4. SELİN GÜLTEKİN dedi ki:

  İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İNTERNET ÜZERİNDEN İNGİLİZCEDEN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ YAPMAK İSTİYORUM. meltems_1970@hotmail.com ULAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

 5. SELİN GÜLTEKİN dedi ki:

  İNGİLİZCEDEN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ YAPMAK İSTİYORUM. meltems1970@hotmail.com

 6. SELİN GÜLTEKİN dedi ki:

  ingiliz dilive edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. 5 yıl amerikada yaşadım çeviri yapmak istiyorum. meltems1970@hotmail.com

 7. baktirahmet9@gmail.com dedi ki:

  Evimde her türlü arapça yazıları çeviriniz itina ile yapabilirim para konusunda kasılmayın yeter ki işinz çözülsün

 8. tuğçe dedi ki:

  ingilizce türkçe çeviri yapabilirim. İstanbul’da oturuyorum ve İstanbul Zaim Üniversitesi’nde okuyorum, isteyene özel ders verebilirim. hunterpanda@hotmail.com