Evde Yapılacak İşler Nelerdir?

Günümüzde evden para kazanmak çok daha kolay ve bir çok kişinin evinden para kazanabilmesini sağlayacak olan iş imkanları bulunmaktadır.Zira bir çok iş veren yemek parası, sigorta, yol parası gibi masrafları ödemektense evde çalışmak  isteyen kişilere iş vererek bu tür masrafları da   ödemek zorunda kalmamış oluyor. Üstellik bir çok iş sektörü bu şekilde ev hanımlarına iş verebilecek durumda olup, bir çok ev hanımın para kazanmış sağlanmış oluyor.

Ev hanımları tarafından günümüzde yapılacak işler arasında evde nikah şekeri, evde boncuk, takı tasarımı, evde davetiye, evde, mandal ve kalem montaj işi, editörlük, yazı yazma, İnternet üzerinden para kazanmak, çeviri yapmak , evde iplik temizleme gibi bir çok iş imkanı bulunmakta olup, ev hanımlarının evlerinden çıkmadan, günün belirli saatlerinde yaparak para kazanmalarını sağlamaktadır.

Eğer sizde son yıllarda artık moda haline gelmiş olan işlerden birini yaparak para kazanmak ve aile bütçesine destek olmak istiyorsanız firmaların vermiş olduğu ilan ve reklamlarını takip etmeniz, firmaların size ulaşmasını sağlamak için yazımızın yorum bölümünden adınızı ve soyadınızı yazmanız, mail adresinizi yazmanız yapmak istediğiniz işi ve hangi ilde olduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır.

 • ek iş yapmak istiyorum
 • ankaradayım ek iş arıyorum
 • ek iş yapmak
 • evde ek iş yapmak istiyorum
 • iş istiyorum
 • evde ek iş yaptım diyenler
 • iş yapmak istiyorum


 • yapılacak işler
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Evde Yapılacak İşler Nelerdir? yazısına yapılan yorumlar
 1. Bahar Çetiner dedi ki:

  Şanlıurfa- Viranşehir …evde nikah şekeri, evde boncuk, takı tasarımı, evde davetiye, evde, , yazı yazma, İnternet üzerinden para kazanmak..

 2. Ayşegül Kiziltuğ dedi ki:

  evde yazı yazmak ,evde nikah şekeri yapma, evde boncuk yapma, takı tasarımı nikah davetiyesi yapma , editörlük ve daha bir çok evde yapılacak şeyler

 3. meryem er dedi ki:

  meryemer2008@hotmail.com adresim öncelikle editörlük olursa sevinirim: ) sonra da nikah şekeri falan evde yapılabilecek şeyler

 4. vedat dedi ki:

  Kalemişi

 5. vedat dedi ki:

  O5383749199

 6. penbegullu_34@hotmail.com dedi ki:

  Penbegullu_34@hotmail.com

 7. elizan dedi ki:

  Evde boncuk isi yapabilirim ankaea

 8. Ayla dedi ki:

  Düzcede ikamet ediyorum evde nikah şekeri kına tacı yaptım benzeri işleri de yapabilirim
  aylahamarat0760@gmail.com

 9. bende evde iş istyrm.numaram05331502936 dedi ki:

  fadime kaya

 10. Aysun çay dedi ki:

  Kalem mandal montajı ve davetiye işlerini yapabilirim ve çok ihtiyacım var
  istanbulda ikamet ediyorum .aysun.lost.sevgi@gmail.com