Bu yazının mayo ve bikini trendleri

Bu yaz  mayo ve bikini modasında bu seneki koleksiyonlara baktığımız zaman, yine renkli ve enerjik bir yaz mevsimi bizleri bekliyor. Tasarımlarda desenler, çizgiler ve renkler sınır tanımıyor. Çiçek desenleri, hayvan desenleri, geometrik şekiller yine mayo ve bikinilerin vazgeçilmezi.

TIĞ İŞİ MAYO VE BİKİNİLER

TIĞ İŞİ MAYO VE BİKİNİLER
Annelerimizin yaptığı tığ işleri bu sozun sahillere indi. Mayo ve bikinilerde, canlı renk tercihleriyle, tığ işi modeller çok popüler olacak.

PÜSKÜLLÜ MAYO VE BİKİNİLER

PÜSKÜLLÜ MAYO VE BİKİNİLER
Püsküllü, mayo ve bikinilerimizi süsleyen en önemli detaylardan biri. Geçen sezonda oldukça popüler olan bu trend, yine plaj modasındaki yerini aldı.

STRAPLEZ KESİM MAYOLAR

STRAPLEZ KESİM MAYOLAR
Bu yaz sahillerde çok göreceğimiz modeller arasında yerini olacak olan bu tasarımlar, özellikle küçük göğüslü bayanlar için oldukça ideal bir seçim.

BÜSTİYER BİKİNİ ÜSTLERİ

BÜSTİYER BİKİNİ ÜSTLERİ
Kısa üstleri andıran bu bikini modeliyle hoş bir tarz yakayabilirsiniz. Ayrıca büyük göğüslü bayanlar da bu model seçimiyle daha rahat edeceklerdir.

YÜKSEL BEL BİKİNİLER

YÜKSEK BEL BİKİNİLER
Yüksek bel bikinilerle sahillerde nostaljik rüzgarlar esecek. 1960’lı yılların öne çıkan modellerinden yüksek belli bikiniler, özellikle göbek kısmında fazlalığı olan bayanlar için ideal bir seçim.

ÇAPRAZ BANTLI MAYO VE BİKİNİLER

ÇAPRAZ BANTLI MAYO VE BİKİNİLER
Çapraz bantlı mayo ve bikiniler yine koleksiyonlarda çok fazla yer alan modellerden biri. Bu tasarımların içinde seksi ve dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz.

2015 yılında moda olacak mayo ve bikini modelleri hakkında merakımızı giderecek haberleri sizin için takip ediyoruz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...