4 bin lira maaşlı sözleşmeli er alınacak 

Ana Sayfa » Askeri İlanlar - 4 bin lira maaşlı sözleşmeli er alınacak  - haber24

sözleşmeli er alımıKara Kuvvetleri Komutanlığı, uzman asker ihtiyacını karşılamak için 2 bin 300 ile 4 bin TL arasında maaş imkanı ile sözleşmeli er alacak.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde uzman asker ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli er alınacağı açıklandı.

İzmir ve çevre illerden sözleşmeli er olmak isteyenlerin her hafta çarşamba günü şahsen Bornova’daki 57’nci Topçu Tugayı’na başvurmaları istendi. Askerlik hizmetine başlamamış, askerlik hizmetini tamamlamamış veya askerlik hizmetini erbaş veya er olarak tamamlayanlar ile diğer başvuru şartlarını taşıyan adayların bu imkanlardan yararlanabileceği bildirildi.

Ayrıca adayların, Bornova 57’nci Topçu Tugayı’na başvurarak dilekçe doldurması, nüfus cüzdanının aslı ile 2 fotokopisi, son mezun olunan okula ait diplomanın aslı ve bir fotokopisi, askerlik hizmetini bitiren adayların terhis belgesinin aslı ve fotokopisi, vesikalık 12 fotoğrafı, adli sicil kaydı ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu doldurması gerektiği kaydedildi.

Adayların sözleşmeli er olarak atandığı birliğe göre ilk görev yılında ortalama 2 bin 300 ile 4 bin TL arasında maaş alacağı belirtildi. Adayların, başvurusunun kabul edilmeleri durumunda, ön sağlık muayenesi ve fiziki yeterlilik sınavından geçtikten sonra, sonuçları www.kkk.tsk.tr adresinden öğrenebileceği bildirildi.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
4 bin lira maaşlı sözleşmeli er alınacak  yazısına yapılan yorumlar
 1. Yas siniri kac olucak onunla ilgili bir bilgi verseniz dedi ki:

  Hakan ataman

 2. yas siniri kac acaba bir bilgi yazaramisiniz dedi ki:

  emrah

 3. 25 bes yaşıniri sözleşmeli Erde ben 26 dan ğun aldım ama bu mantiksizlik nedir anlamıyorum 25 yaş sınırı 20 -25 yaş is bulacam evlenicem derken geçiyor bence 29 a kadar çıkmalı bu yaş sınırı dedi ki:

  Afganistan komandosu

 4. metin kıvrak dedi ki:

  yaşdeyil de cesaret sorul sa denense ben varım bayragım icin namusum icin tümşeyitlerimiz icin hakaride görevyapmayı isterim

 5. metin kıvrak dedi ki:

  benvarım hakaride görevyapmaya