6 bin POMEM alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı

Ana Sayfa » Personel Alım Haberleri - 6 bin POMEM alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı - haber24

POMEM alımı için başvuru kılavuzu6 bin POMEM alımı için başvuru kılavuzu yayınlandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) polis memuru olmak isteyen gençleri bünyesine katıyor. Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 4900 erkek ve 1100 kadın olmak üzere toplam 6 bin öğrenci alınacak.

Emniyet Genel Müdürlüğünde (EGM) istihdam edilmek üzere Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) eğitim için 4 bin 900’ü erkek, bin 100’ü kadın 6 bin polis memuru adayı alınacak.

Başvuruda bulunacak adayların, 31 Aralık 2015 itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmaları, 2014 ve 2015’te gerçekleştirilen KPSS Lisans P3 taban puanlarının en az 65 olması, emniyet teşkilatı personeli şehit veya vazife malulü eş veya çocuklarının da en az 52 taban puana sahip olması gerekiyor.

POMEM başvuru kılavuzu


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
6 bin POMEM alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı yazısına yapılan yorumlar
  1. sabahattin akyol dedi ki:

    ben polis olmayı çok isterdim ama yapmazlar 31 yaşındayım diye malesef bu devleti anlamıyorum vatanına hizmet etmek için can atan insanları engellemeyin ya