Abacı Group Personel Alımı İş Başvurusu

Abacı Group personel alımı yapmaya devam ediyor. Abacı Group iş başvurusu yaparak sizde Abacı Group’ın gücünden güç alabilirsiniz. Abacı Group personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Abacı Group eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Abacı Group insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1990 yılında Su şartlandırma, Su arıtma, Havuz, Deterjan, Endüstriyel Temizlik, Kozmetik, Tekstil, Deri, Maden, Metal, Gıda, Şeker, Maden, Enerji, Gübre, Kağıt, Seramik gibi birçok sektöre yönelik hammadde temini amacı ile kurulan firmamız 2008 yılı itibarı ile daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güçlü ve tecrübeli teknik servis kadrosu ve aşağıda belirtilen konuların pazarlanması amacıyla ABACI GROUP adı altında Abacı Su ve ÇevreTeknolojileri San. Ve Ltd. Şti. ve Hidrokim Su Kimyasalları San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak yeniden yapılanmıştır.

ABACI GROUP – Su, Çevre, Enerji Teknolojileri başlığı altında portföyümüzde yer alan ürünleri, faaliyet alanlarını ve temsilcisi & distribütörü olduğumuz üreticileri aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

·         Köpük Kesiciler, Viskozite Düşürücüler / Ouvrie (PMC Group) –

Gıda ve şeker sektörlerinde fermentasyon, distilasyon ve su arıtımı uygulamalarında, kağıt, petrokimya, boya sektörlerinde, evsel ve endüstriyel su arıtma tesisleri için FDA ve Kosher sertifikalı köpük kesicileri, vizkozite düşürücüler, antiskalantlar, pres yardımcıları.

·         Performans polimerleri  (Antiskalantlar “Taş Önleyici”, Dispersantlar ), Organik Koagulantlar ve Flokulantlar / Ionic Solutions UK 

Şehir içme suyu, evsel ve endüstriyel atık su, endüstriyel temizlik, proses suyu, yüzme havuzları, gıda, şeker, tekstil, kağıt seramik, kozmetik, petrokimya, boya ve metal işleme sektörlerinde kullanılan FDA onaylı performans polimerleri…yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...