Akademi Göz Hastanesi Personel Alımı

Akademi Göz Hastanesi Personel Alımı

Akademi Göz Hastanesi personel alımı yapacak!

Akademi Göz Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Akademi Göz Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akademi Göz Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akademi Göz Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akademi Göz Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Denizli’nin yeni hastaneler bölgesi olarak gelişmekte olan 29 Ekim bulvarı 438 sokak no:15 de havadar, sakin ve huzurlu bir ortamında, şehir trafiği ve karmaşasından uzakta göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Modern mimarimizin tasarımında hastalarımıza en rahat ve ergonomik ortamı sunmaya özen gösterdik ve hastalarımızın memnuniyeti için her bir ayrıntıyı tek tek uzman ekiplerle değerlendirdik.

Yatırımlarımızda en büyük güvencemiz bölgemizin dinamiği ve sağlık turizmi potansiyeli olmuştur. Bölgemizin ihtiyacıyla birlikte Denizli’mizin sağlık turizmi potansiyelini aktif hale getirmek en büyük arzumuzdur. Bu amaçla kurumumuzda tam donanımlı 11 hasta odasıyla birlikte özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış 2 ameliyathanesi, yine özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış Excimer lazer operasyon merkezi, 24 saat acil ünitesi ve ambulans hizmeti bulunan, 1800 metre kare kapalı alanlı modern mimarisiyle bölgemizde tüm tetkik ve tedaviler ile ameliyatların yapıldığı huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Medikal ekibimize konusunda çok deneyimli ve etkili, Pamukkale Üniversitesi eski başhekimi Prof.Dr. Cem Yıldırım liderlik etmektedir ve kurumumuzun Medikal Direktörü olarak hizmet vermektedir. Op.Dr. Serdar Marol aktif göreviyle birlikte mesul müdür olarak görev yapmaktadır. Ekibimizde yer alan diğer doktorlarımız ise Op.Dr. Çivaş, Op.Dr.Hasan Koyu,Op.Dr.Davut Özbay,bir anestezi bir de acil hekiminin yer aldığı 7 kişilik doktor kadrosuyla hizmetlerimizi sunmaktayız.  • denizli devlet hastanesi iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.