Akbank Gişe Yetkilisi Alımı

Ana Sayfa » Banka Personel Alımları - Akbank Gişe Yetkilisi Alımı - haber24

Akbank birçok ilde şubelerinde görevlendirmek üzere gişe yetkilisi alımı yapıyor.

akbankAkbank gişe yetkilisi alımında aranan şartlar: Üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun, belirtilen yerlerde ikamet eden ve 1987 doğumlu erkek adaylar için askerliğini yapmış olma şartları aranmaktadır. Akbank 2015 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış ve daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasından başarısız kabul edilmemiş olmak gerekmektedir.

Akbank gişe yetkilisi alımı yapılacak iller:

Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa, Afyon, Bilecik, Kütahya, Kayser, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Yozgat, Aksaray, Isparta, Karaman ve Konya.

Akbank gişe yetkilisi alımına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi Akbank İnsan Kaynakları sitesinden de ayrıntılı bilgi edinebilirler.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.