Akkuyu Nükleer Santrali Eleman Alımı – 3 bin dolar maaş!

Akkuyu Nükleer Güç Santrali 3 bin dolar maaşla eleman alımı yapacağını duyurdu ve çalıştıracağı personelin özelliklerini açıkladı.

Akkuyu Nükleer Güç Santrali AŞ, santral yapımı ve işletimi için eleman alımı yapacak.Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) AŞ, çalışmak isteyenlerde mesleki becerinin öncesinde bazı kriterler arayacak.

Santralin inşaat sürecinde ortalama 1500, işletme aşamasında ortalama 3 bin dolar maaş ödenecek olması dolayısıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Akkuyu NGS, ayrıca kendisiyle çalışmak isteyenlere kariyer gelişimi ve yükselme anlamında geniş imkanlar vadediyor.

Akkuyu NGS AŞ, ana kriter olarak iş pozisyonuna ilişkin şartlara ve kurumsal yetkinliklere uygun adaylar arıyor. Şirketin kendisiyle çalışmak isteyenlerde aradığı öncelikler şöyle:

-Sistemli/stratejik düşünme
-Sonuç odaklı olma
-Değişiklikleri/yenilikleri yönetme
-Faaliyeti planlama ve organize etme
-Etkili iletişim kurma
-Liderlik vasıfları
-Ekip çalışmasına yatkınlık

Akkuyu NGS’de çalışmak isteyenler özgeçmişlerini hr@akkunpp.com adresiyle şirkete iletebiliyor.

Akkuyu NGS Projesi’nin en yüksek inşaat döneminde 12 bin 500, işletme aşamasında ise yaklaşık 4 bin kişi istihdam edilecek.

İstihdam süreci esas olarak inşaat çalışmalarıyla başlayacak. Santralin ilk ünitesinin temeli ise 2015’te atılacak. Bundan önce de inşaata hazırlık süreci olacak. Akkuyu NGS AŞ için şu anda açık olan tek pozisyon elektrik mühendisliğine yönelik.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Akkuyu Nükleer Santrali Eleman Alımı – 3 bin dolar maaş! yazısına yapılan yorumlar
  1. muhteremçetin dedi ki:

    iş arıyorum tel. 0544 722 3209

  2. suleyman kol dedi ki:

    iş arıyorum

  3. Kepçe ve bopket operatörüyüm dedi ki:

    Mustafa Kurtuluş Korkmaz 05393114197