Aksigorta İş Başvurusu Personel Alımı

Aksigorta’de çalışmak ister misiniz? Aksigorta iş başvurusu ve Aksigorta personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Aksigorta insan kaynaklarını araştırdık. Aksigorta iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İşe Alım

Aksigorta’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. İşe alım süreci sırasında adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde mülakat, çeşitli analizler ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.
Performans Yönetimi

Sene başında her çalışan, yöneticisi ile birlikte, şirket hedefleri ile ilişkili, spesifik ve ölçülebilir iş hedeflerini ve kendilerini geliştirmek istediği yetkinlik hedeflerini belirler. Sene ortasında yönetici ve çalışan bu hedefler üzerinden ara değerledirme yapar . Sene sonunda bütün bir yıl ile ilgili değerlendirme yapılır ve bu değerlendirme sonuçları, çalışanıneğitim ihtiyacının belirlenmesindeve ücret ayarlamalarında etkin rol oynar.

Ücret ve Diğer Haklar

Aksigorta’da sektör koşullarını ve enflasyon oranını dikkate alan, Performans Değerlendirme Sistemine dayalı, adil ve gerçekçi bir ücret politikası uygulanmaktadır. Ücret; maaş ve 4 ikramiyeden oluşur. Hizmet merkezi çalışanları için 12 maaş ve performans primi sistemi uygulanır. Aksigorta ayrıca çalışanlarına öğle yemeği ve geliş gidişlerde servis imkanı sağlar.

Sosyal Aktiviteler

Hem şirket tarafından düzenlenen kurumsal aktiviteler, hem de şirketin desteklediği çalışanların kendilerinin bir araya gelerek oluşturdukları kulüpler tarafından düzenlenen sosyal aktivitelerle, iç iletişimin kuvvetlenmesi ve çalışanların ilgi alanları doğrultusunda kendilerini geliştirmektedirler. Çalışanlar tarafından yönetilen sosyal kulüpler:

  • Tiyatro Kulübü
  • Bowling Kulübü
  • Müzik – Ritm Kulübü
    • RitmAks Ekibi
    • Sabancı Türk Sanat Müziği Korosu
  • Dans Kulübü
  • Sosyal Etkinlik Kulübü
  • Fotoğrafçılık Kulübü
İNSAN KAYNAKLARI
Aksigorta; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sigorta sektöründe bizi zirveye taşıyan en değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve Aksigorta’nın ana sermayesi olan çalışanların profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.
GENEL BAŞVURU
CV’niz Aksigorta’da oluşacak muhtelif pozisyonlarda değerlendirilecektir. Uygun bir pozisyon olduğu takdirde size geri dönülecektir.
STAJ BAŞVURUSU
Aksigorta’nın çeşitli departmanlarında stajyer olarak görev yapmak için başvurabilirsiniz.
Genel Başvuru İçin Tıklayın!

İlan Tarihi Pozisyon Adı Firma Adı Şehir/Ülke
12.04.2013 Marketing Specialist Brisa Bridgestone Sabancı A.Ş. İstanbul(Asya)
12.04.2013 Strategic Planning Specialist Brisa Bridgestone Sabancı A.Ş. Kocaeli
12.04.2013 SATIŞ DANIŞMANI-ŞANLIURFA Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. Türkiye, Şanlıurfa
12.04.2013 E-TİCARET OPERASYON DESTEK ELEMANI – DÖNEMSEL Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İstanbul(Asya)
12.04.2013 DEPO OPERASYON DESTEK ELEMANI – DÖNEMSEL Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. Kocaeli, İstanbul(Asya)
12.04.2013 OPERATIONAL RISK & COMPLIANCE SPECIALIST AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
12.04.2013 Sales Planning Specialist Brisa Bridgestone Sabancı A.Ş. Kocaeli
12.04.2013 Bütçe Planlama ve Raporlama Uzmanı AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
12.04.2013 Finansman Uzmanı Brisa Bridgestone Sabancı A.Ş. Kocaeli
12.04.2013 LOJİSTİK ELEMANI Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. Kocaeli, İstanbul(Asya)yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...