AnadoluBank Personel Alımı İş başvurusu

AnadoluBank Personel Alımı İş başvurusu

AnadoluBank A.Ş Teftiş Kurulu Başkanlığında görevlendirmek üzere Müfettiş Yardımcıları ve Bilgi Teknolojileri Denetçi Yardımcıları göreviyle personel alımı yapacağını  duyurdu.

Müfettiş Yardımcılarının;

en az 4 yıllık Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen edebiyat Fakültelerinin Bankacılık ve Sigorrtacılık  ölümleri ya da ekonomi mezunu olma şartı konulmuştur.

Teknik Denetçi Yardımcılarının;

En az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin; Mühendislik, Fen Edebiyat Fakültelerinin Matematik ve fizik bölümleri  ne Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünden ya da aynı bölümlerin yüksek lisansını tamamlamış olma şartı konulmuştur. Sınavla alınacak adayların en az iyi derecede ingilizce bilmeleri gerekmektedir. Öğrenmeye ve gelişmeye açık olma şartı konulan ve kendine güvenen adayların sağlık durumları yurdun her yanına gitme engeli koymayacak adayların başvurmaları istenmektedir. Müfettiş yardımcılığı Sınav Konuları Şunlardır; İngilizce, Genel Kültür, Genel yetenek, Bilim konuları. Teknik Denetçi adaylarına Sorulacak Soruların Konuları Şunlardır; İngilizce, Genel Kültür, Genel Yetenek,Bilgisayarla ilgili teknolojik bilgi kültürüne dair sorular sorulacaktır.

NOT: Erkek adaylarından askerlik durumunu yapma şartı konulmuştur.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...