Ankara Keçiören Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara’nın Keçiören ilçesinde oturanlara ek iş yapma fırsatı. Evde ek iş yapmak isteyenler, boş vakitlerini değerlendirip veya hafta sonu evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için evde yapılabilecek iş fikirlerini derledik.

Ankara Keçiören Evde Ek İş İlanları

Merhaba ev hanımları bu haberimiz doğrudan sizi ilgilendiriyor. Sizde evinizden çalışarak para kazanmak istiyorsanız ailenizin geçimine destek olmak için yapabileceğiniz çok sayıda ek iş imkanı bulunmaktadır. Son yıllarda ev hanımları başta olmak üzere emekli ve öğrenciler için bir takım işler firmalar tarafından evinden çalışmak isteyenlere yaptırılmaktadır. Evinden çalışmak isteyenler evlere ek iş veren firmalar ile anlaşıp para kazanmaya başlayabiliyorlar. Peki evden yapılan ek işler nelerdir dilerseniz biraz detay verelim. Ankara Keçiören ilçesinde evinizden yapabileceğiniz ek işlerin başında lavanta keseleme işi, anahtarlık işi ve davetiye katlama işi gelmektedir. Şimdi evde yapılabilen ek işler için biraz ayrıntı verelim.

Keçiören ilçesinde evden yapılan ek işler in başında kına paketleme ve davetiye katlama işi gelmektedir. Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile işlerin açıldığı piyasada firmalar ek iş yaptırabilecek kişilere ihtiyaç duymaktadır. Firmalar tarafından sezonluk olarak verilen bu işler için personel çalıştırmak yerine yaz aylarında ev hanımlarının yardımına ihtiyaç duymaktadır. Firmalar tarafından sizlere verilen ürünleri gösterildiği gibi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek işlerin kazancı her ne kadar çok fazla olmasada yinede ev hanımlarının bir çok ihtiyacını karşılayabilecek seviyededir.

Evde Kutu Katlama işi yine Keçiören ilçemizde yapılan ek işlerden biridir. Ayakkabı kutusu üretimi yapan çok sayıda firma Keçiören ilçesinde evinden çalışabilecek ev hanımlarına ihtiyaç duymaktadır. İsterseniz bu işten nasıl para kazanabilirsiniz şimdi biraz detay verelim. Firmaların katlanmak üzere hazırladığı ürünleri evinize kadar getirerek gün sonunda yapmış oldugunuz ürünleri teslim alarak ödemenizi yaparlar. Sizde evden çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilen talimatları takip ediniz.

Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler için isbilgileri.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermiyoruz sadece sizlerin yaşadığınız şehirde ek iş verenlerle iletişim kurmanıza aracı oluyoruz. Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası Eklemeyiniz Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır Telefon numarası verilmiş olan yorumlar onaylanmaz.

Keçiörende evde yapabileceğiniz diğer işlere örnek vermek gerekirse, etiket, boncuk, paketleme, nikah şekeri yapımı gibi birçok konuda ek iş yaparak para kazanmanız mümkün. • evde ek iş ankara keçiören
 • ankara keçiören evde paketleme işi
 • Ankara Keçiören toka paketleme işi
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Ankara Keçiören Evlere Ek İş Veren Firmalar yazısına yapılan yorumlar
 1. Uğur ars dedi ki:

  Elimden her iş gelir anKara yenimahalle oturyor eşimle berber yapcaz

 2. Zouka Sweid dedi ki:

  Lütfen … İşe ihtiyacım var … Boşandım ve ev dışında çalışması zor küçük çocuklarım var … Paraya ihtiyacım var Ankara’lıyım

 3. Canan dedi ki:

  evde çalışmak istiyorum keçiören deyim