Antalya Orman Bölge Müdürlüğü kura çekimleri yapıldı

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü mevsimlik işçi alımı için kura çekimi yapıldı. 144 işçi alımı için yapılan kura çekimine 5548 kişi başvurdu.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından kent merkezi ve 19 ilçede vasıfsız işçi, aşçı, oto elektrikçisi, oto boyacısı, hizmet vasıtası şoförü, arazöz şoförü ve kaynakçı statüsünde görev yapacak 144 mevsimlik işçi alımı için kura çekimi yapıldı. Kura çekimi, bölge müdürlüğü yerleşkesi içindeki spor sahasında noter huzurunda gerçekleştirildi. Aralarında kadınların da bulunduğu 5548 kişi mevsimlik işçi olabilmek amacıyla başvuruda bulundu.

MÜLAKAT SONRASI ALINACAKLAR

Kura ile ilgili açıklamada bulunan Orman Bölge Müdürü Ali Gökçöl, “5548 kişi müracaat etti, 144 kişi alacağız. Vasıfsız işçilerimiz orman yangınlarını söndürme faaliyetlerinde çalışacak. Yangın ekipleriyle 24 saat kalmakta ve çıkan yangına müdahale etmekteler” dedi.

1200- 1300 LİRA MAAŞ

İşçi alımlarının bütün ilçeler için yapılacağını aktaran Ali Gökçöl, kurada seçilenlerin başvurdukları alanlarında mülakata tabi tutulacağını ve kazananların 1200-1300 TL maaşla 5 ay 29 gün süreyle işe alınacağını ifade etti.

NE İŞ OLSA YAPARIM

Kuraya katılanlar arasında özellikle kadınların olması dikkat çekti. Pek çok aday ‘ne iş olsa yaparım‘ düşüncesiyle kuraya katıldığını anlatırken, kurada isminin okunmasını heyecan içinde bekledi.  • antalya orman bölge müdürlügü işci alımı
  • antalya orman bölge müdürlüğü kura sonuçları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Antalya Orman Bölge Müdürlüğü kura çekimleri yapıldı yazısına yapılan yorumlar
  1. Zakir dedi ki:

    ogm orman genel müdürlüğü sezonluk işci kura çekimi sonuçları 2014 açıklandı mı