Arçelik İş İlanları

Ana Sayfa » İş İlanları - Arçelik İş İlanları - haber24

Arçelik iş ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantımızı kullanınız. Arçelik İş İlanları İş Başvurusu Personel Alımı…

Arçelik şirketi 1955 senesinde kurulmuştur ve 1959 yılında ülkemizde ilk çamaşır makinesi üretimini gerçekleştirmiştir. Arçelik kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmiş ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmıştır. 1960 senesinde ise ilk Türkiye’nin ilk buzdolabını üretmiştir. 1991 yılında ise Arçelik şirketinin araştırma ve geliştirme merkezi kurulmuştur.

Şirket her geçen yıl kendisini geliştirmiş ve son teknolojiyi müşterilerine sunmaya çalışmıştır. 2008 senesinde Türkiye’de ilk çamaşır kurutma makinesi işletmesi kurulmuştur. 2009 senesinde A sınıfı klimalar piyasaya sürüldü. Arçelik 2006 yılında Beko Elektronik şirketinin en büyük hissedarı olmuştur. Sizlerde Arçelik şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Arçelik’de açık olan bazı iş ilanları;

  • Genel Başvuru Türkiye Geneli
  • Tekniker – Arge İstanbul Anadolu
  • Engineer – System Management İstanbul Avrupa
  • Specialist – Technical Services İstanbul Anadolu
  • Arçelik iş ilanları

personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.