Aşçıoğlu İnşaat Eleman Alımı İş İlanları

Ana Sayfa » Eleman Arayan İnşaat Firmaları - Aşçıoğlu İnşaat Eleman Alımı İş İlanları - haber24

1967 yılından bu yana sektörde olan Aşçıoğlu İnşaat da 2003’ten sonra yıldızı parlayan şirketlerden. Sektörün ivme kazandığı dönemlerde atağa kalkan ilk şirketlerden biri olan Aşçıoğlu, özellikle rezidans projeleriyle ön plana çıktı. Yaşar Aşçıoğlu, bugün ikinci kuşak temsilci olarak işlerin başında.

Yaşar Aşçıoğlu, Türkiye’deki ilk rezidans projelerinden birini kendilerinin başlattığını hatırlatarak şu bilgileri veriyor: “Selenium Residence projesine 2003 yılında başlamıştık. Halen ‘Selenium’ adı altındaki projelerimize devam ediyoruz. Gayrettepe’de Selenium Panorama’yı, Fulya’da Selenium Twins’i, Etiler’de Selenium City’yi, Bodrum’da da Selenium Marin’i kuruyoruz. Ataköy’de ise Selenium Ataköy’ü yapacağız. Selenium serisini yurtdışına taşıma girişimlerimiz de var. Yunanistan’da arazi arıyoruz.”

Şimdiye kadar yaklaşık 1 milyar dolarlık proje gerçekleştiren Aşçıoğlu İnşaat’ın şantiyelerinde de 2 bine yakın işçi çalışıyor.

Aşçıoğlu İnşaat iş ilanları ve iş başvuru şartları için kariyer sitelerinden güncel iş ilanlarını takip edebileceğiniz gibi Aşçıoğlu İnşaat İnsan Kaynakları sitesinden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • aşçıoğlu inşaat iş ilanları

 • aşçıoğlu inşaat iş ilanları
personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Aşçıoğlu İnşaat Eleman Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. rıza efe dedi ki:

  selam ben beton mikser ve tanperlı kamyon şöförüyüm on yıldır bu işi yapıyorum yurt dışı tercübem var bu işde uzmanım temiz iş yaparım ve aldım paranında hakkını veririm aramanızı beklıyorum evraklar hazır arayın tel 05366770070

 2. idris tikbaş dedi ki:

  sayın yonetıcı ben idris tikbaş 32 iyi deyım

 3. mahmut genc dedi ki:

  merhaba çok iyiingilizce ve italyancam vardır iş arıyorum

 4. Serkan KASNİÇ dedi ki:

  Balıkesir Üniversitesi mezunuyum Mimari Proje Çizimi işi arıyorum serkankasnic@gmail.com

 5. mehmet kaplan dedi ki:

  demir doğrama ve kaynak 0542 347 84 14 panic yok

 6. mehmet kaplan dedi ki:

  demir doğrama ve kaynak 0542 347 84 14 panik yok

 7. karot işi yapıyurum beton delme dedi ki:

  Mehmet 0541 299 35 70

 8. ibrahimcekin dedi ki:

  merhaba ben sıhhitesisaatcısıyım işarıyorum

 9. ibrahimcekin dedi ki:

  sihhitesisaatcısıym işarıyurm

 10. şinasi yılmaz dedi ki:

  iş güvenlik kaynak ustasıyım iş arıyorum 05373991462