AssisTT Personel Eleman Alımı 2016

Türkiye genelinde 20 şehir ve 22 ayrı bölgede yaklaşık 10 bin çalışanıyla hizmet veren Türk Telekom’un çağrı merkezi iştiraki AssisTT personel alımı yapmaya devam ediyor.

assistt iş ilanları personel alımıRize’de 2011 yılında açılan ve 410 kişiye istihdam sağlayan AssisTT 2016 yılında personel alımı, İŞKUR desteği ile düzenlenecek İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında 100 kişiye daha iş olanağı sunuyor. 17 Haziran sonuna kadar gerçekleştirilecek işe alımlar için adayların AssisTT’e iş başvurusu yapması gerekiyor.

Çağrı Merkezi AssisTT Rize’de 100 kişiye iş imkânı sağlayacak

Türk Telekom iştiraki AssisTT, Rize’de 100 kişiye daha istihdam sağlacak. Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Rize Çağrı Merkezi’inde çalışmak üzere, 18-35 yaşları arasında, en az lise mezunu adaylara iş imkanı sağlıyor.

AssisTT iş başvurusu nereye nasıl yapılır?

Çağrı merkezi AssisTT’e iş başvurusu yapmak isteyen adayların, 17 Haziran sonuna kadar gerçekleştirilecek işe alımlar için adayların şahsen başvuru yapması gerekiyor.

ASSİSTT İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Telekom ve Türk Hava Yolları müşterilerine hizmet veren AssisTT Rize Çağrı Merkezi’ne müşteri temsilcisi pozisyonu için iş başvurusu yapacak adaylarda; 18-25 yaşları arasında ve en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Adayların ayrıca düzgün diksiyon, etkili iletişim ikna ve analiz yeteneği, vardiyalı çalışmaya uyum, hedef odaklılık, zaman yönetimi yetkinlikleri de değerlendiriliyor.

Erkek adaylarda; askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olanların başvuruları kabul ediliyor.

ASSİSTT İŞ BAŞVURUSU ÇAĞRI MERKEZİNE YAPILACAK

AssisTT bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvuruları şahsen, “Taşlıdere Mahallesi Sevgi Caddesi No:6 – Engindere” adresinde faaliyetlerini sürdüren AssisTT Rize Çağrı Merkezi’nden yapmaları gerekiyor. Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden olan ve yenilikçi teknolojileri ile sektöre yön veren AssisTT, yatırımlarını büyük şehirlerin yanı sıra Anadolu’ya yönlendirerek gençlere iş olanağı sağlıyor. AssisTT, bölgedeki ekonomik hayatı canlandırarak, Türkiye ekonomisine de katkı sağlıyor.

ASSİSTT ÇAĞRI MERKEZ İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURUSU

Çağrı Merkezi AssisTT iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını takip edebilir, güncel iş ilanları ve açık pozisyonlar doğrultusunda iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca AssisTT’de çalışmak isteyen adayların iş ilanları için assisttkariyerim sitesini takip ederek güncel kariyer olanaklarını takip edebilirsiniz. AssisTT eğitim süreci ve işe alım süreci hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...