AsyaPark AVM Personel Alımı İş İlanları

AsyaPark AVM personel alımı yapacak!

AsyaPark AVM iş başvurusu yaparak sizde AsyaPark AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. AsyaPark AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan AsyaPark AVM eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. AsyaPark AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Asyapark Alışveriş Merkezi, 26 Mayıs 2007 tarihinde içerisinde önemli markalarla Ümraniye Dudullu halkına görkemli bir açılışla merhaba demiştir.
Asyapark Avm, lokasyon olarak çok önemli bir yere sahiptir. Alemdağ Caddesi ile Bostancı Yolu Caddesinin kesiştiği noktada yer alan Asyapark Outlet Avm, İmes ve Modoko’ ya 100 m. uzaklıktadır.

33 bin m² kapalı alana sahip 7 katlı bir alışveriş ve yaşam merkezi olan Asyapark Alışveriş Merkezi 1 market katı ve seçkin markaların bulunduğu 3 alışveriş katı ve 1 fast food katı yer almakta, diğer katlarda otopark alanı mevcuttur.

Bölge halkına yaşam merkezi olarak hizmet veren Asyapark Alışveriş Merkezi, outlet mağazaları, restorantlar, çocuk oyun alanı, eğlence aktiviteleri, sergiler ve özel organizasyonlarıyla Ümraniye’nin çehresini değiştiriyor.

Seçkin markaların yanı sıra hizmet sektörüne ilişkin firmalarında yer aldığı alışveriş merkezinde oto yıkamadan kuaföre teknolojiye aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Asyapark Alışveriş Merkezi olarak güven içerisinde huzurlu alışverişin adresiyiz. Kaliteli ürünleri outlet konsepti içerisinde uygun fiyatlarla halkımıza sunmaya devam edeceğiz. Ümraniye’ de eğlence ve kaliteli zaman geçirmenin adresi Asyapark Avm…

Asyapark Avm 10.00 – 22.00 arası açıktır.

AVM içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...