Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı

Atatürk Üniversitesi sözleşmeli hemşire alımı
Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak. Atatürk Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli hemşire alımı yapılacaktır. Sözleşmeli hemşire alımı içi iş başvurusu Mayıs’ta sona erecek.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (4/B SÖZLEŞMELİ ORTAÖĞRETİM MEZUNU HEMŞİRE ALIM İLANI)

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlügü’nde (giderleri özel bütçe gelirlerinden karşılanmak üzere) 657 Sayılı D.M.K nın 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli değişikliklere göre aşağıda belirtilen unvan ve sayıda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, 2012 Ortaöğretim KPSSP94 puan üstünlüğü esas alınarak yapılacak sıralamaya göre alım yapılacaktır.

Birim Ünvan Adet Aranan Nitelikler Ödenecek Brüt Ücret
Sağ.Arş .lIyg.Mrk . Hemşire 30 Hemşirelik Bölümü (Ortaöğretim) Mezunu Olmak 1.915,43 Türk Lirası

Genel ve Özel Şartlar:

1 – Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartlan taşıyor olmak.

2- Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.

3-Herhangi bir kurumda 4/B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe başvuru yapamazlar.

4- Belirlenen brüt sözleşme ücretinin dışında herhangi bir ek ödeme yapılmayacaktır.

5- Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

6- Adayların; www.atauni.edu.tr/#birim=personel-daire-baskanliği sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmalan gerekmekte olup, postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

7- Değerlendirme, KPSS Puan üstünlüğüne göre yapılacak ve başvuru bitim tarihini takip eden 5 işgünü içinde www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Başvuru için Gerekli Evraklar:

1 – Nüfus Cüzdan Fotokopisi.

2- Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi aslı veya onaylı sureti,

3- 2012 KPSS Ortaöğretim Sonuç Belgesi.

4- Personel Daire Başkanlığının web adresinden temin edilecek başvuru formu,yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. Kıymet dedi ki:

    Benim işe ihtiyacım var nezmandır işyernize grmek istiyorum bana bu numradan herzman ulaşabilirsnz 5344558642 tşk ederim ilginize şimdiden tgs yeraltı hizmetlerine