Avea Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları

İletişim sektöründe bulunan GSM operatörleri arasındaki geçiş kolaylıkları arttıkça sektörde de buna bağlı olarak rekabet artmıştır. 2004 yılında Türk Telekom ve TİM İletişimin ortaklığıyla kurulan Avea 2011 yılında 12 milyon abone sayısını geçmiştir.

Bu yılında artan rekabete rağmen büyümesini arttıran Avea bu kapsamda yeni iş ilanları yayınlayarak personel eleman alımı yapmaktadır. Avea Personel alımları ilanlarını kariyer.net ve kurumsal internet sitesinin İnsan Kaynakları bölümü üzerinden yayınlayan Avea bugün itibariyle performans izleme uzmanı, operasyon uzmanı, çağrı merkezi personeli ve işe alım stajyeri gibi yaklaşık 40 ilanla personel eleman işçi alımı yapmaktadır. Söz konusu iş ilanlarına internet üzerinden belirttiğimiz şekilde online ulaşabilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

Avea İşe Alım Süreci:

Avea İnsan Kaynakları tarafından işe alım sürecinde öncelikle iş ilanlarına yapılan başvurular değerlendirilir, bu başvurulardan uygun olan adaylara online kişilik envanteri gönderilir. Gerekirse, sayısal ve sözel yetenekleri ölçen testler adaylara uygulanarak bu süreci geçen adaylarla insan kaynakları sorumlusu ve ilgili fonksiyon yöneticisi ile birlikte mülakat uygulanır. Süreç sonucunda değerlendirmeleri olumlu olan adaylar davet edilerek iş teklifi yapılır.

Bunları da beğenebilirsin
5 Yorumlar
 1. hasan diyor

  çağrı merkezinde çalışmak istiyorum.

 2. kerim akay diyor

  aşçı yım 1978 dog kayseriliyim

 3. Fatih diyor

  şöförüm arıza yada baz istasyonunda çalıimak istiyorum

 4. emrah diyor

  sizinle çalışmak istiyorum 0506 712 32 76

 5. öner diyor

  garsonum acil iş arıyorum.0534 475 39 76

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.