AvivaSa Emeklilik Personel Alımı İş Başvurusu

Bu yıl istihdamını satış kadrolarında 765, idari kadrolarda 135 kişi ile büyütmeyi hedefleyen Avivasa Emeklilik, işe alacağı finansal danışmanların eğitim ve sınav ücretini de karşılayacak.
AvivaSa Emeklilik

AvivaSa Emeklilik ve Hayat, büyüyen operasyonlarına paralel olarak kandrolarını da genişletmeye devam ediyor.

2013 yılında 880 kişiyi işe alan AvivaSa, 2014 yılında satış kadrolarında 765, idari katdolarda 135 kişi olmak üzere toplam 900 kişilik istihdam yaratacak. AvivaSa böylelikle satış kanallarında 1350, genel müdürlük kadrolarında 420 kişi olmak üzere 1770 çalışan sayısına ulaşmış olacak.
2014 yılında yapacağı işe alımlarla “geleceğin mesleği” olarak tanımlanan finansal danışman sayısı 725’e yükseltecek olan AvivaSa, banka sigortacılığı kanalındaki şubeler sigorta yöneticisi sayısını ise 400 kişiye çıkaracak.

Son yıllardaki yüksek büyüme hızıyla sektörde cazip iş fırsatları yaratmaya devam eden AvivaSa, yeni işe alacağı finansal danışmanları, Türkiye çapında bölge ve şubelerinde görevlendirecek.

Adayların finansal danışmanlık temel eğitim programını ve Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Sınavı bedeli de AvivaSa tarafından karşılanacak.

FARKLI BÖLÜMLERDE İŞE ALIM

AvivaSa Emeklilik, genel müdürlükte ise Pazarlama, Finans, Aktüerya ve İş Riski, İç Denetim, Strateji ve Değişim Yönetimi, Kurumsal Projeler, Banka Sigortacılığı Geliştirme, Direkt Satış ve Acenteler Kanal Geliştirme, İnsan Kaynakları, Lojistik ve Satın alma, Teknik Operasyon, Bilgi Teknolojileri Mimarisi, Yazılım ve Destek, Proje ve Uygulama Yönetimi bölümleri için işe alım yapacak.

Satış kadroları için lisans ya da bireysel emeklilik mevzuatı çerçevesinde belirlenen meslek yüksekokulu bölümlerinden mezun, diğer kadrolar için ise tercihen lisans mezunu olma şartı arayan AvivaSA, başvuran adaylar arasında değerlendirme sürecinde; pozisyona göre yapılandırılmış yetkinlik envanteri, yetenek testi, kişilik envanteri, mesleki bilgisınavı ve yetkinlik bazlı mülakat yöntemleri ile değerlendirerek en uygun bulduklarını kadrosuna alacak.

Avivasa iş fırsatları için tıklayın.  • avivasa finansal danışman maaşları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
AvivaSa Emeklilik Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. Ahmet dedi ki:

    avivasa emeklilik finansal uzman maaşı ne kadar?