Bank Asya eleman alımı için sınav yapacak

Ana Sayfa » Yeni İş İlanları - Bank Asya eleman alımı için sınav yapacak - haber24

Mevcut ve yeni açılacak şubeleri için personel alacak olan Bank Asya, 16 Kasım’da İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Erzurum, Diyarbakır ile Gaziantep olmak üzere 7 ayrı bölgede sınav yapacak.

Sınava girecek adayların 5 Kasım 2013 tarihine kadar www.kariyerimasya.com.tr adresine başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Kariyer yapacaklara önemli imkan sunduklarını aktaran Bank Asya İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Fatih Büyükadalı, “Üniversiteden yeni mezun olan ve finans sektöründe çalışmaya gönüllü olan arkadaşlarımızı parlak bir kariyer için kurumumuza bekliyoruz.” dedi.

Bank Asya’nın 280 şubesi ile 5184 personeli bulunduğunu dile getiren Hakan Fatih Büyükadalı, 2014’te bu sayıyı daha yukarılara çekeceklerini ifade etti. İlk sınavın 16 Kasım’da yapılacağını vurgulayan Büyükadalı, şunları kaydetti:

“Adayların işe alım döneminde nelerle karşı karşıya kaldıklarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sınav ve sonrası aşamaların hepsinde adaylarımızla devamlı iletişim içerisinde oluyoruz. 16 Kasım 2013’te Pazarlama Yetkili Yardımcısı sınavımızı yapacğız. Sınav içeriğinde genel yetenek testi uygulayacağız. Belirli bir başarıyı elde eden adaylarımızla CV üzerinden ön görüşmeleri süratle tamamlayıp ikinci aşamada adaylarımızı değerlendirme sürecine dahil edeceğiz. Değerlendirmelerde adaylarımızın profesyonel uygulamalarla yetkinlikleri tahlil edilerek iyi bir gelecek ve başarılı bir kariyer hedefleyen arkadaşlarımızı büyük ailemize katmış olacağız. Çünkü adaylarımızın gelecekleri bizim için değerli.”


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.