Bank Asya Personel Alımı – Veri Depolama Sistem Yöneticisi

Bank Asya Veri Depolama Sistem Yöneticisi Arıyor.

Türkiye’nin altıncı özel finans kurumu olarak 24 Ekim 1996 tarihinde, Altunizade’ deki Merkez Şubesi ile faaliyetlerine başlamış ve 20.12.2005 tarihinde “Asya Finans Kurumu Anonim Şirket”i olan şirket unvanı “Asya Katılım Bankası Anonim Şirketi” olarak değiştirilmiştir.

Kuruluş sermayesi 2 milyon TL, mevcut ödenmiş sermayesi 900 milyon TL olan Bankamızın, tabana yayılmış yerli sermayeye dayanan, çok ortaklı bir yapısı vardır.

Faizsiz bankacılığın gereklerine uyarak üretime destek olmayı kuruluş prensibi olarak kabul eden Bank Asya’nın temel amacı; müşteri odaklı hizmet anlayışından hareketle, teknolojinin getirdiği en son imkanları kullanarak, faizsiz finans sistemini daha geniş kitlelere ulaştırabilmektir. Bu doğrultuda, Genel Müdürlük birimleri haricinde Kasım 2011 tarihi itibarıyla 200 şube ve yurt içinde 2, yurt dışında 1000 muhabir banka ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip ilk katılım bankası olan Bank Asya; bireysel, ticari ve kurumsal bankacılık alanlarında müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürün yelpazesi ve yapılanması ile faaliyet göstermektedir. Bank Asya, geleneksel dağıtım kanalları olan şubelerinin dışında İnternet Şubesi, Alo Asya Telefon Bankacılığı, ATM ve POS terminalleri ile bankacılık hizmetlerini kesintisiz, hızlı ve etkin bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Bank Asya, şu iki temel yaklaşımı kendi gelişiminin ve hedeflediği pazar payına ulaşabilmesinin bir gereği olarak kabul etmekte ve bunun için çaba sarf etmektedir:

Faizsiz bankacılık ürünlerini geliştirerek, bu konuda yeni türev ürünler ortaya koymak.
Bankacılıkta etkin bir biçimde kullanılmakta olan ürünlerin faizsiz bankacılık sistemine adaptasyonunu sağlamak.
Bank Asya, çalışma prensiplerini, misyonunu ve vizyonunu çalışanlarının geniş katılımıyla belirleyerek, paylaşmanın ve başarıya olan inancın bir ürünü olarak kurum kültürünün unsurları haline getirmiştir.

Genel Nitelikler

* Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun
* İyi derecede İngilizce bilen
* Kurumsal firmaların IT bünyesinde veri depolama veya yedekleme üzerine çalışmış,
* Analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip, iletişim yeteneği güçlü,
* Yeni teknolojiler öğrenmeye açık, kendini sürekli olarak güncel tutabilen,
* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
* Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan
Adaylar aranmaktadır.

İş Tanımı

* Temel işletim sistemi bilgisine sahip
* SAN Storage, NAS Storage, Storage Area Network terminolojileri hakkında bilgi sahibi
* Client’ların taleplerini ilgili storage’dan karşılayabilecek
* Storage donanım ve yazılım problemleri ile ilgili açılan çağrıları yönetebilecek, üretici ile irtibata geçip çözüme kavuşturabilecek,
* Storage performans, kapasite takibi yapabilecek

Eğitim : Üniversite

Tecrübe : Tecrübeli

Pozisyon Tipi : Tam Zamanlı

Pozisyon adı: Veri Depolama Sist. Yön.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...