Barilla Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları

Ana Sayfa » Personel Alımı - Barilla Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları - haber24

Kamu personel memur alımlarının yanı sıra özel sektörde de şirketlerin yaptıkları personel eleman alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yaklaşık 150 yıllık bir geçmişe sahip olan ve Parma’da küçük bir ekmek fırını olarak kurulan Barilla günümüzde dünyanın en önemli gıda topluluklarından birisi haline gelmiştir.

Başta Avrupa’da unlu mamüller sektöründe lider durumda bulunmaktadır. Türkiye pazarına 1994 yılında Filiz Gıda ismi ile Doğuş Grubu bünyesinde giren şirket 2003 yılı itibariyle Barilla Gıda A.Ş. ismi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Personel işçi alımı ilanlarını kariyer.net üzerinden yayınlayan şirket bugün itibariyle 2013 yılı kadroları için İstanbul,

Antalya, Çorum ve Sivas illerinde istihdam etmek üzere satış asistanları ve distribütör yöneticisi alımları yapmaktadır. Söz konusu iş ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.