Batman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Batman_Üniversitesi_logosu

Batman Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Üniversitemiz Senatosunca belirlenen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri doğrultusunda Doçent alınacaktır.

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek)

– Müracaat Süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile Postadaki gecikmeden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır.

İLANEN DUYURULUR.

İlan Başlangıç Tarihi: 18.03.2014

Son Başvuru Tarihi : 02.04.2014

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM/ ANASANAT DALI UNVANI DER. ADEDİ ÖZEL ŞARTLAR
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI YENİ TÜRK EDEBİYATI DOÇ. 2 1
MÜH. MİM. FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. ELEKTRONİK DOÇ. 1 1 Elektrik-Elektronik Mühendisliği bilim alanında doçent ünvanı almış olmak
MÜH. MİM. FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDSİLİĞİ MEKANİK DOÇ. 3 1 Yapıştırıcıyla birleştirilen malzemelerde gerilme analizi konularında çalışma yapmış olmak
İKT. VE İDA. BİL. FAKÜLTESİ İŞLETME MUHASEBE VE FİNASMAN DOÇ. 1 1


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.