Bayilik veren döner firmaları 2016

bayilik veren döner firmaları10 milyar liralık pazar payına ulaşan ve bu sektörde bayilik veren firmalar 2016 yılında da döner işi yapmak istiyorum diyenler için fırsatlar sunmaya devam edecek. Döner firmaları 2016 yılında bayilik veriyor.

Döneri lokanta menülerinden çıkarıp döner markası haline getiren firmaların büyük çoğunluğu bayilik sistemiyle girişimci ve yatırımcılara cazip iş fırsatları sunuyor. Dönerci dükkanı açmak istiyorum diyenlerin döner bayiliği veren firmaların gücünden ve markasından yaralanmaları girişimciler için büyük bir fırsat.

Yapılan araştırmalara göre, döner fast food kategorisinde pizza ve hamburgeri de geçerek ilk sıraya yükseldi. En fazla tüketilen yiyecek konumuna yükselirken döner işi yapmak isteyenlerinde dikkatini çekmeye devam ediyor.

Döner işi yapmak isteyenleri cezbeden rakamlar vermek gerekirse, döner işinin pazar büyüklüğünün 10 milyar lira ve her gün 800 bin kişinin döner satın aldığı tahmin ediliyor. Türkiye’de tüketilen dönerin yüzde 20’si döner fabrikalarında üretiliyor ve bu oran sürekli artmaya devam ediyor.

DÖNER BAYİLİKİĞİ VEREN FİRMALAR

Döner markaları 2016 bayilik vermeye devam ederek bu işi yapmak isteyen girişimcilere fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Usta Dönerci Bayilik 

TAB Gıda’nın döner markası Usta Dönerci 2016 yılında ilk kez bayilik verecek. Usta dönerci bayilikleriyle birlikte 2016’da şu sayısını 35’e yükseltmeyi hedefliyor. Dönerde kullanılan tavuk etini Beypiliç’ten, et ürünlerini ise Namet’ten temin eden Usta Dönerci’nin bayilik fiyatı 250 bin dolar+KDV’den başlıyor. Ayrıca her ay cirodan yüzde 10 pay alınıyor.

Bereket Döner Bayilik

Bereket Döner’de 2016 yılında bayilik veren dönerci firmaları arasında yer alıyor. Bereket Döner şubelerinin bulunmadığı illere yönelerek yeni satış noktaları açan ve hızla restoran yatırımlarına devam ediyor. Döner dendiğinde ilk akla gelen markalardan olduklarını dile getiren Bereket Döner Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nazif Emek, “Bereket Döner’in olmadığı il kalmaması içini çalışıyoruz” dedi. Bereket Döner bayilik ile büyümeye devam ediyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...