Belediyeler yeni personel alımına başladı mı?

Çerkezköy Belediyesi İş BaşvurusuBelediye yerel seçimlerinin bitmesiyle belediyeler yeni personel alımı yapmaya başladı.  Çerkezköy Belediyesi kadrolarında eksik bulunan birimlere takviye yapma amacı ile yeni personel alımı için müracaatlar başladı. Çerkezköy Belediyesi Zabıt ve İtfaiye’ye takviye personel alımı yapılacak.

Zabıta Müdürlüğü ve İtfaiye Amirliği birimlerinde eksik kadro bulunduğunu ve bu yüzden personel takviyesi yapılacağını belirten Çerkezköy Belediyesi Personel Müdürlüğü yetkilileri “Belediyemiz Zabıta ve İtfaiye birimlerinde açık bulunan kadroları doldurmak için personel alımları başvuruları başlamış bulunmakta.

Zabıta Müdürlüğümüzde görev yapan memur sayısı şu anda 14 kişi. Bu birime 9 personel ilavesi yapılacak ve yeni yapılacak olan alımlar ile birlikte zabıta personeli sayısı 23’e çıkartılacak. Zabıta olmak isteyen ve gerekli şartları taşıyan vatandaşlarımızın başvuruları 5 Eylül tarihine kadar sürecek ve bu tarihten sonra değerlendirme ile sınav süreci başlayacak.

İtfaiye Müdürlüğü için ise alınacak personel sayısı 10 kişi. Bu alımlar ile birlikte İtfaiye birimimiz deki personel sayımız 20’ye çıkartılmış olacak” şeklinde açıklamada bulundular. • itfaiye alımları ne zaman başlayacak
 • zabıta alımları ne zaman başlayacak
 • çerkezköy belediyesi memur alımı
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Belediyeler yeni personel alımına başladı mı? yazısına yapılan yorumlar
 1. cem ovacık dedi ki:

  nereye basvuracaz acıl ıse ıhtıyacam bay

 2. Sami TANIK dedi ki:

  İŞ başvurusu:1971 EYÜP İSTANBUL doğumluyum üç ay önce çerkezköy istasyon mah. taşındım.2012/2014 yıllarında İ.B.B.TRAFİK müdürlüğünde çalıştım.şehir değişikliğinden dolayı işimden ayrıldım. görevim şofördü.lise mezunuyum.evliyim iki evladım var.iş başvurumu kabul ederseniz memnun olurum.tel:0535 310 96 04 teşekkür ederim…

 3. adem dedi ki:

  çerkezköy belediyesi personel alımı yapıyor mu?
  çerkezköy belediyesi iş başvurusu nereye nasıl yapılıyor?

 4. Ben uzman çavuşun şuan belediye fark etmez alım yapicak belediye ulasabilir mi dedi ki:

  Mustafa uzman

 5. Yunus dedi ki:

  Memur alım sonuçlari ne zaman aciklanacak

 6. 2 yıl hakkari cukurcada uzman cavusluk gorevi yaptım çok zor durumdayım bana yardımcı olurmusunuz dedi ki:

  Turgut