Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Personel Alımı İlanı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı yapıyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji BakanlığıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na müfettiş yardımcıları alınacaktır. Kendine güvenen ve bu işte başarılı olacağına inanan adaylar arasından seçilecek 10 kişi müfettiş yardımcılığı görevine alınacaktır. Mühendislik gruplarından bilgisayar, inşaat, fizik, mimarlık, çevre, harita mühendisleri ve şehir ve bölge planlama bölümü mezunlarını ilgilendiren bu konuyu dikkate almalısınız.

KPSS puanlarında farklı mühendislik gruplarının aldığı farklı puan türleri dikkate alınarak girebileceği yazılı ve ardından yapılacak sözlü sınavlarda başarılı adaylar arasından seçilecek 10 kişi işe başlayacaktır. Kariyer sahibi olmak isteyenler, ülkemizde yetişen mühendislere sunulan bu imkânı elektronik ortamda doldurulacak formlar ile müracat ederek başvuru yapabilirsiniz. Otuz beş yaşını doldurmamış olmak gereklidir.  

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alım sınavı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Adaylar sınava giriş başvurularını sinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresinden yapacaklardır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Personel Alımı İlanı yazısına yapılan yorumlar
  1. özge dedi ki:

    bu iş için kendime inanıyorum bilgilerinize arz ederim.