Bilyap İnşaat Cezayir İşçi Alımı İş İlanları

Ana Sayfa » Yurtdışı iş ilanları - Bilyap İnşaat Cezayir İşçi Alımı İş İlanları - haber24

Kayı İnşaat’a bağlı bir kuruluş olan Bilyap İnşaat, Cezayir’de yatırım, geliştirme, tasarım ve taahhüt, danışmanlık ve gayrimenkul projelerini gerçekleştirmektedir.

bilyap inşaat iş ilanlarıBilyap İnşaat yurtdışında üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlarda personel eleman işçi alımı yapmaktadır. Bilyap İnşaat Cezayir’de yapımını üstlendiği 39.632 metrekarelik çok amaçlı projeye başlamıştır.

Bilyap İnşaat’ın Cezayir’de yapımını üstlendiği çok amaçlı proje; sergileme salonu, ofis binası ve otelden oluşur. 20,000 m2’lik otel alanı; 143 oda kapasiteli 3 yıldızlı otel, 120 oda kapasiteli 4 yıldızlı otel, 8 toplantı salonu, 4 restoran, 3 bar, havuz, spor merkezi ve kapalı otopark alanından oluşan tek bir komplekstir. Sergileme salonu ve ofis binasının toplam 19,000 m2’lik inşaat alanı olacaktır. KAYI İnşaat’ın Cezayir’deki iştiraki olan Bilyap İnşaat, altyapı, üstyapı, elektro-mekanik işler, iç dekorasyon ve peyzaj dahil, çok amaçlı sergileme salonu ve otel projesinin anahtar teslimi inşaatını üstlenecektir. KAYI İnşaat projenin %30 oranında yatırımcısıdır.

Bilyap İnşaat’ın Cezayir’de üstlendiği projelerde görev almak isteyen adayların iş ilanlarına kariyer sitelerinden ulaşabileceği gibi Bilyap İnşaat İnsan Kaynakları sitesindeki iş ilanlarını takip edebilirler.

Bilyap İnşaat’un yurtdışı iş ilanlarını takip etmek için bizi de takip etmeyi unutmayın.


 • cezayir işçi
 • cezayir iş ilanları 2018
personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Bilyap İnşaat Cezayir İşçi Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. Tevfik dedi ki:

  Ben yurt dışı da çok çalıştım ben demir ustasıyım projem deneyim var ekip var sizinle çalışmak isterim saygılar

 2. Yahya dedi ki:

  Ben yahya ayçiçek insaat kalıp ustasıyım trabzonluyum yurtdışında çalıştım ekibim var 05313422371

 3. Hüseyin dedi ki:

  Çimtaş alt yakasından gelip kaynağın bir çok dalında uzmanım sizinle çalışmak bana güzel şeyler katacak umuduyla saygilar

 4. Recep ciftcibasi dedi ki:

  Eskavator op demiryolu asfalt ocak kömür ocagi deneyimli calismak isterim saygilar 05347641324

 5. Anonim dedi ki:

  Hayrettin inan
  Beton pompa operatörüyüm yurt dışı proje işinde sizlerle çalışmak isterim. Belgelerimin hepsi tam, seyhat engelim yoktur saygılar izmirden…
  hayrettin_inan@hotmail.com
  0541 532 41 79

 6. kemal erdem dedi ki:

  15 yillik loder operatoruyum. B E D G BELGELIM ehliyete islidir. bekarim. yurt disindaki santiyelerinizde calismak istiyorum. maddi sikintilarim var lutfen yardimci olun lutfen.