BİM Bursa İş Başvurusu Eleman Alımı

BİM eleman alımı yapmaya devam ediyor. BİM iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için BİM Bursa şubelerinde görevlendirilmek üzere eleman alımı yapıyor.

rp_BİM.png

BİM Bursa şubesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir. BİM Bursa şubelerinde ofis, depo ve mağazalarında çalışacak en az lise mezunu, erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan elemanlar arıyor. İhtiyaç duyulan pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bilgi bankasına özgeçmiş bırakabilirsiniz.

BİM BURSA ELEMAN ALIMI

BİM Osmangazi, BİM Nilüfer, BİM Karacabey, BİM Mudanya, BİM Mustafa Kemal Paşa ve BİM Orhaneli şubelerinde görevlendirilmek üzere eleman alımı yapıyor.

BİM İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

BİM Bursa şubelerinde ofis, depo ve mağazalarında çalışacak en az lise mezunu, erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan elemanlar arıyor. İhtiyaç duyulan pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bilgi bankasına özgeçmiş bırakabilirsiniz.

BİM İŞ BAŞVURUSU

BİM iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi BİM İnsan Kaynakları sitesindeki iş başvuru formunu kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Eğitim Seviyesi: İlköğretim (Öğrenci), Lise (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Öğrenci)
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 26.02.2007
İlan kapanma tarihi bilgisi: 17.10.2014yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
BİM Bursa İş Başvurusu Eleman Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. gökhan sipahi dedi ki:

  merhaba bim aş ben gökhan sipahi1985 istanbul doğumluyum kayseri ilinde şuana kadar polbay market portakal market kiler marketlerinde çalıştım boş kaldığım sürece sizinformunuz gibi bir çolk form doldurdumama maalesef bir sonuç alamadım ve sizin formunuzu doldurma isteğinde bulundum bana ulaşa bileceğiniz telefon numaram 05315501610

 2. mustafa durhan dedi ki:

  tel.05449166377

 3. Malatya'da çalışıyorum sizinle çalışmak istiyorum dedi ki:

  Semra

 4. emine altun dedi ki:

  Merhaba 1989dogumluyum acikogretim lise ogrencisiyim daha once sok market ve migros da calistim ve bir sure ara verdim ..sizinle calismak isterim…kayseri de oturuyorum.05346922478