BİM İş İlanları İş Başvurusu

bim iş ilanlarıTürkiye’nin en büyük perakende market zinciri BİM her yıla açtığı mağazalar ve yıllık cirosu ile göz kamaştırmaya devam ediyor. 

1995 yılında 21 mağaza ile hizmet veremeyen başlayan BİM geçen yıl 59 mağaza açarak 223 mağazaya ulaştı ve yurtdışına atılım yapan BİM kısa sürede sadece Mısır’da 46 mağaza açarak yurtdışında toplam 81 mağazaya ulaşmıştır.

Bim iş ilanları 2015 yılında da yayınlamaya devam ediyor. Sizde BİM’de çalışmak istiyorsanız hemen size uygun iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

BİM İŞ BAŞVURUSU NEREYE NASIL YAPILIR?

Sizde BİM iş başvurusu yapmak isterseniz, BİM iş ilanları ve açık pozisyonları inceleyerek şehrinizde bulunan iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Bim iş başvurusu yapmak isterseniz kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını takip edebileceğiniz gibi BİM insan kaynakları sitesindeki iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Bim’de çalışmak isteyenler için fırsat olan bim genel iş başvuru formu ile iş başvurunuzu yapabilir ve uygun pozisyon açılması durumunda size geri dönüş yapılacaktır.

BİM iş ilanlarını incelediğimizde engelli personel alımı yaptığını da görmekteyiz.

BİM İŞ İLANLARI

BİM İstanbul’da görevlendirmek üzere engelli personel alımı yapmaktadır. Bim İstanbul’da bulunan depo ve mağazalarında görevlendirmek üzere askerlikle ilişkisi olmayan engelli personel alımı yapacaktır.

Bim Mersin’deki mağazalarında görevlendirmek üzere mağaza elemanı alımı yapacaktır. Bim, Mersin, Mut, Çamlıyayla, Erdemli, Bozyazı, Aydıncık, Tarsus, Çamlıyayla, Akdeniz, Ermenek, Silifke ilçelerindeki mağazalarında görevlendirmek üzere en az lise mezunu mağaza elemanı alımı yapacaktır.

BİM Bursa’daki ofis,depo ve mağazalarında çalışacak en az lise mezunu eleman alımı yapacaktır. Bim Orhangazi, Nilüfer, Karacabey, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa ve Orhaneli ilçelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak.

Bim Burdur ve Isparta bölgesinde depo ve mağazalarında personel görevlendirmek üzere iş ilanları yayınladı. Bİm iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

BİM ayrıca, Antalya, Burdur, Amasya, Çankırı, Nevşehir, Yalova, Antalya, Afyon, Gebze, Denizli, Ankara, Kayseri, Çorum, Kastamonu, Artvin ve Giresun illerinde görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlarda eleman alımı yapmak üzere iş ilanları yayınlamaktadır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
BİM İş İlanları İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. doğan dedi ki:

  isanbulda.bağçılardan iş ariyorum 05348789949:askerlik tamamlamışım.

 2. mustafa dedi ki:

  gaziantep işarıyorum

 3. mustafa dedi ki:

  gaziantep şehitkamil 0536 8794988 yaş 33

 4. Suna dedi ki:

  Çorum merkez deyim sizinle çalışmak istiyorum

 5. Yiğit dedi ki:

  Batman da iş arıyorum askerlik 2018 şubat tecilli üniversiteyi dışardan okuyorum. 21 yaşındayım

 6. Yiğit dedi ki:

  05445827189

 7. Anonim dedi ki:

  Bursa mustafa kemalpasa yas 30 evli ve bir kizim var is ariyorum 05365768998 numaram.

 8. mustafa gökleroğlu dedi ki:

  Merhaba ben mustafa mersin de oturuyor.sizlerle çalışmak isterim.iş deneyinim vardır 0536 289 17 98 05071242387

 9. İSA GOLCUK dedi ki:

  MER KONYADA ISA 1977 D YEİAS DA 5 SENE SOFORLUK YAPTIM KONYA MERKEZDE TAKSICILIK YAPTIM SU AN BOSTAYIM CALISMIYORUM 05534080764

 10. Kader dedi ki:

  Bn orduluyum sizinle çalışmak istiyorum