Bimeks Personel Alımı İş Başvurusu İş İlanı

Bimeks Personel Alımı İş Başvurusu İş İlanıBimeks daha önceleri franchise yoluyla şube ağını artırma yoluna giderken, geçen yıl doğrudan kendisine ait mağazalar açmaya başladı. Şirketin franchise yöntemiyle açtığı mağaza sayısı 2013 sonu itibariyle 44’tü.

2013 yılını daha aktif bir şekilde geçiren şirket önce Electroworld’ü satın aldı, ardından Darty’nin mağaza personelini devralarak büyümesini sürdürüyor.

Gerçekleştirilen alımların ardından toplam mağaza sayısı 11 Nisan itibariyle 128’i buldu. Şimdi ise tamamına sahip olduğu Electroworld’ü birleşme suretiyle bünyesine katmak için harekete geçti.

Bimeks iş başvurusu yaparak sizde Bimeks’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bimeks personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bimeks eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bimeks insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bimeks’in misyonu

Bimeks’in misyonu dijital devrim ile gelen yeni ürün ve teknolojilerin uygun fiyat‐finans‐hizmet‐garanti koşulları ile satın alınabileceği zevkli alış veriş ortamları geliştirmektir.

Bimeks’in stratejisi

Bimeks, yüksek sermaye yatırımları yapmasını gerektirmeyen ve Çok-Kanallı & Çok-Formatlı bir büyüme stratejisine sahiptir.

Bu strateji aynı zamanda Şirket’in piyasada sürekli değişen tüketici eğilimleri ve taleplerine de daha hazırlıklı olmasını ve dayanıklı kalmasını temin etmektedir. Bimeks, bir yandan yeni Teknoportlar ( 1.000 m2 ve üzeri alanı haiz mağazalar ) açmaya devam ederken, satış alanı büyümesinde ve coğrafi kapsamanın arttırılmasında Bimeks’in benzersiz Franchise İş Ortakları uygulaması etkin olmaya devam edecektir.

Coğrafi erişim aynı zamanda WEB temelli satışların ve hizmetlerin ayrılmaz bir parçası ve dayanağıdır. Mağaza ağını genişletmek amacı ile Bimeks Franchise İş Ortakları programını özellikle Anadolu şehirlerinde 2010 yılında hayata geçirmiş olup, halihazırda 51 mağasının 16 adedi Franchise mağazadır.

Bimeks, tüketici eğilimleri ve düzenli büyüme trendine oturan ülke ekonomisi tarafından doğrudan etkilenen piyasa koşullarına uyum göstermek için gerekli ve yeterli esnekliğe sahip bir şirkettir. Bu sayede değişik formatta ve alanlarda mağazaların operasyonlarını yürütebilmekte ve adetlerini gerektiğinde değiştirebilmektedir.

21 yıllık tecrübesi ile Bimeks, Tüketici Elektroniği Perakende Sektörünün tanınmış ve güvenilen markasıdır.

Şirket, deneyimli, yetenekli ve şirket geleneklerine uygun hareket eden yönetim kadrosu ile müşteri taleplerine ve buna uygun mağaza yapılarının geliştirilerek yönetilmesine odaklanmıştır

Bimeks’in 2015 hedefi

2015 yılında Bimeks, 81 şehirde, toplam 92.000 m2 satış alanına sahip 154 mağazada hizmet sunmayı ve pazar payını sürdürülebilir bir şekilde artırmayı hedeflemektedir.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...