BNP Paribas Personel Alımı


Ana Sayfa » Personel Alımı - BNP Paribas Personel Alımı - haber24

BNP Paribas Cardif Emeklilik, bir çok ilde personel alımı yapmaya devam ediyor.

İnternet ortamında onlarca iş ilanı yayınlanan firma giriş ve orta düzeydeki pozisyonlara eleman alımı yapıyor. Yönetim kademesini ise kendi yetiştirdiği çalışan yöneticilerden oluşturmaya özen gösteriyor. Fakat gerektiği zaman yönetim kadrosu içinde işe alım gerçekleştirebiliyor. Başvuru yapmak için internetteki ilanlarından faydalanabilir veya e-mail, faks veya referans yoluyla başvurabilirsiniz.

Firma ayrıca yaz veya kış dönemlerinde staj için başvuran öğrencilerin başvurularını da değerlendiriyor. Online olarak başvurabileceğiniz staj ilanlarından sonra çeşitli değerlendirmelerden geçerek stajınızı Cardif Emeklilikte yapabilirsiniz.

BNP Paribas Cardif Emeklilik iş ilanlarına kariyer sitelerinden ulaşabilir, iş başvuru şartları inceleyebilir ve iş başvuru formunu kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.