Brandium Ataşehir AVM Personel Alımı

Brandium Ataşehir AVM personel alımı yapacak!

Brandium Ataşehir AVM iş başvurusu yaparak sizde Brandium Ataşehir AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Brandium Ataşehir AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Brandium Ataşehir AVM eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Brandium Ataşehir AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Evinizin yanı başında yer alan toplam 120.000 m2lik alana kurulu, 4 katlı alışveriş ve yaşam merkezinde ev tekstilinden kozmetiğe, elektronikten giyime kadar farklı ürünler sunan 250 adet mağaza bulunacak.

Alışverişin çok ötesinde bir deneyimi ziyaretçilerine yaşatmayı amaçlayan mekânda kültürel faaliyetlere ayrılmış alanlar, gençler ve çocuklar için tasarlanan eğlence merkezleri, dünya mutfaklarından fast food’a kadar farklı seçenekler sunan restoranlar, bowling salonu, sinema ve tiyatro salonları gibi hayata renk katacak pek çok hizmet yer alacak.

Ve tüm bu ayrıcalıklara sadece bir asansörle ulaşabileceksiniz.

Avm içerisinde açılacak olan diğer tüm firmalar yeni personel alımları gerçekleştirecek. Bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Açılması ihtimal olan diğer mağazalar ise şu şekilde; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

AVM’nin web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...