Bu modellere göz atmadan yeni telefon almayın!

bu modellere bakmadan telefon almayınOrta segment bir model almak yerine, geçtiğimiz yılın amiral gemilerinden birini almak isterseniz, bu galerimiz tam size. Performans olarak hala yeterli, güncellemeler konusunda sizi üzmeyecek modelleri derledik.

Geçtiğimiz yıl yani 2014’te duyurulmuş ancak performansı hala yeterli 8 akıllı telefonu sizler için derledik.

Samsung Galaxy Alpha

Samsung Galaxy Alpha

Listemize Samsung ile başlıyoruz. Samsung Galaxy Alpha aslında bir amiral gemisi olarak duyurulmadı ancak orta segmentin iddialı modellerinden. Dolayısıyla performansı ortalama bir kullanıcıyı hala memnun edebilir. Değerlendirmenizde fayda var.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5, firma için genel bir başarısızlık oldu. Galaxy S serisinin en az satan modeli Galaxy S5 yenilendiği için şu sıralar uygun fiyatlara bulmak mümkün. Parmak izi okuyucusuna bile sahip olan bu emekli amiral gemisi çoğu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4Samsung Galaxy Note 4. Büyük ekran ve yüksek performans arayanların ortak noktası Galaxy Note 4, şu sıralar 2000 TL’nin altında rahatlıkla bulunabiliyor. Performansı ise önümüzdeki 1 yıl daha sizi üzmeyecek kadar yüksek.

LG G3

LG G3

Isınma problemi ile zaman zaman gündeme gelse de ince çerçevesi ile dikkat çeken LG G3, gerek kamerası gerekse performansı ile sizi yeni bir telefona yaklaşık 2500 TL vermekten kurtaracaktır.

HTC One M8

HTC One M8

Listemizin en şık modellerinden biri HTC One M8. Firmanın bir yıl önceki amiral gemisi olan HTC One M8 hem performans hem tasarımıyla oldukça iddialı. Eğer bütçeniz kısıtlıysa alabileceğiniz en şık modellerden bir tanesi. Üstelik Android 6.0 Marshmallow güncellemesini de alacak.

Sony Xperia Z3

Sony Xperia Z3

Sony tarafında ise önerimiz Xperia Z3. Su geçirmezlik, köşeli tasarım, uzun pil ömrü ve nispeten kabul edilebilir kamerası ile Sony Xperia Z3 yine şu sıralar uygun fiyatlı alabileceğiniz emekli amiral gemilerinden.

Huawei Ascend Mate 7

Huawei Ascend Mate 7Eğer tek kriteriniz fiyatsa Huawei Mate 7 hala alınabilir modellerden biri. Telefonun dev ekranı ve orta-üst seviye arasındaki performansı sizi şaşırtacak türden. Galaxy Note 3 ile aynı donanıma sahip olan Mate 7 yine size önerdiğimiz modellerden bir tanesi.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...