Bursa Orhangazi Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu


Orhangazi Belediyesi

Bursa Orhangazi Belediyesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Gemlik İŞKUR birimleri tarafından ilan edilen eski hükümlü işçi alımı ilanına iş başvurusu yapacak adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

Orhangazi Belediyesi Eski hükümlü işçi alımı ilanına iş başvurusu yapacak adayın 10 gün içinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğü’ne şahsen veya iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilir.

ORHANGAZİ BELEDİYESİ
Son Başvuru Tarihi : 30 Mayıs 2014
Yayınlanma Tarihi : 21 Mayıs 2014

ORHANGAZİ BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

 1. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde; herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr. internet adresi üzerinden de başvuru yapabileceklerdir.
 2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nufus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
 3. Merkezi sınav uygulanmayacak öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya Hizmet Merkezlerine müracaat edeceklerdir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
 4. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
 5. Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
 6. Sıralama: Başvuranlardan açık iş sayısının (3)üç katı, önceliklilerden talep şartlarına uygun olanlardan da öncelik hakkını sağlayan belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının üç katı, maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı talebi veren kamu kuruluşuna gönderilecektir. . Elektronik ortamda Başvuru yapamayanlar, en yakın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine giderek kayıt güncellemesi yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma 10 Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :GEMLİK, İNEGÖL, İZNİK, KARACABEY, KELES, MUDANYA, MUSTAFA K.PAŞA, ORHANELİ, ORHANGAZİ, YENİŞEHİR, BÜYÜKORHAN, HARMANCIK, NİLÜFER, OSMANGAZİ, YILDIRIM, GÜRSU, KESTEL, BURSA/MERKEZ

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı NİZAMETTİN ÖZDEMİR
Ünvanı MEMUR
Telefon No 0 224 573 38 00-185
E-Posta orhangazi@rhangazi.bel.tr

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

NOT: Orhangazi Belediyesi Eski hükümlü işçi alımı ilanına iş başvurusu yapacak adayın 10 gün içinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğü’ne şahsen veya iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilir.


6 Comments

 1. Selim

  May 23, 2014 at 00:45

  tekirdağ üniversite hastanesi personel alımı yapacak mı?

 2. aykut usta

  Ara 14, 2014 at 20:36

  ben meslek lisesi mevzunuyum benim alanı elekrik elektronik tir 05314029881

 3. muhammet

  Nis 3, 2015 at 14:54

  meslek lisesi elektrnik bölümü mezunuyum yaşım 27 iş arıyrum

 4. Agah deniz

  Tem 6, 2015 at 01:14

  Selam orhangazi de yaşıyorum Agah deniz şöfür iş ilanınız için Görüşmek istiyorum Cvp yazarsanız sevinirim05345584321 arayın src 2 ve 4 var b Sınıfı elhlyet Orhangaz de ikamet ediyorum

 5. Selahattin demir.

  Eyl 16, 2015 at 14:21

  Slm is ariyorum ve sizinle gorusmek iistiyorum is icin ilk okul mezunuyum bana gore uygun gorulen is verirseniz sevinirim. Syg. Cvp yazarsaniz memnun olurum 05385667006

 6. hasan

  Ara 29, 2015 at 17:41

  Merhaba ben hasan bursa orhangazide oturuyorum 23 yasındayım askerlıgimi yaptım acilen işe ihtiyacım var bana bu numaradan ulaşabilirsiniz 531 510 7250

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.