Capitol Alışveriş Merkezi Personel Alımı İş Başvurusu

Capitol Alışveriş Merkezi personel alımı yapmaya devam ediyor.

Capitol Alışveriş Merkezi iş başvurusu yaparak sizde Capitol Alışveriş Merkezi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Capitol Alışveriş Merkezi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Capitol Alışveriş Merkezi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Capitol Alışveriş Merkezi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1993 yılında kurulan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, uluslararası hizmet ödülleriyle taçlandırdığı kaliteli hizmet anlayışıyla İstanbullular’a 20 yıldır alışverişin ötesinde bir “yaşam merkezi” olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olan Capitol, alışverişi eğlence, kültür ve sanat aktiviteleriyle harmanladığı bir atmosferde ziyaretçilerine sunuyor. İstanbullular için alışverişin gözde ve keyifli merkezi haline gelen Capitol, misafirlerinin memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak için hizmetlerini sürekli yenileyip geliştirmektedir.

2009 yılında Capitol’un misafirleri için sunmaya başladığı Capgetir projesi, Capitol mağazalarında herhangi bir ürünün bedeninin ya da renginin bulunamaması durumunda; talep edilen ürünün başka bir mağazadan iki saat içerisinde getirilerek ücretsiz olarak müşteriye ulaştırılması amaçlayan bir hizmettir.

Hazır giyim, kozmetik, aksesuar, spor giyim, elektronik, mücevher gibi birçok alanda ihtiyacı karşılayan dünya markaları dahil onlarca mağazada, keyifli alışverişin, Capitol Spectrum sinemalarında vizyondaki son filmlerin, dünya mutfağından seçkin mönüler sunan restoran ve kafelerde geçirilecek keyifli anların, çocukların Captune pasaportuyla giriş yaptığı “Captune Eğlence Gezegeni”nde eğlencenin ve oyunun renkli dünyasının heyecanını ziyaretçilerimiz doyasıya yaşamaktadırlar.

“Capgetir”, “Vale” ve “Doorman” hizmetleriyle alışverişi daha keyifli hale dönüştüren Capitol, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyerek yenilikleri ve ilkleri ziyaretçileriyle buluşturmaya devam edecektir.

Capitol Alışveriş Merkezi içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...