Carrefoursa Personel Eleman Alımı İş İlanları

2014-carrefoursa-

Carrefoursa İş Başvurusu

2013 yılında 2.100 personel alımı yapan CarrefourSA personel alımını 2014 yılında da sürdürecek. CarrefourSA, 2014 yılında 1000 yeni personel alımı yapmayı planlıyor.

CarrefourSA; genel müdürlük ve mağazalarındaki pozisyonlar için yeni mezunlara yönelik işe alımları devam edecek.

Carrefoursa iş başvurusu yapmak ve güncel Carrefoursa iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Carrefoursa yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Carrefoursa iş ilanları mevcuttur.

Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciri olan carrefour 1996 yılında Sabancı Holding ile birleşerek carrefoursa adıyla Türkiye’nin en iyi hizmet veren marketler zinciri olmayı başarmıştır.

Carrefoursa mağazaları müşterilerinin hesaplı alışveriş yapması için uygun fiyat politikasını benimsemiştir. Perakende düşünce yapısına sahip, yetenekli, kolay uyum sağlayabilen kişilerin seçildiği mağazalarımızda sizlerde kariyer yapma imkânına sahip olabilirsiniz. carrefoursa şirketi olarak çalışanlarımıza tanıdığımız kariyer planlama ve eğitim programlarıyla gelişimlerine katkıda bulunmaktayız. Kaliteye ve gıda güvenliği kriterlerine uygun hizmet veren mağaza zincirlerimizin birinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz.2013 yılında carrefoursa bünyesine 8 bin çalışan alınmasıyla gücünü daha da arttırmayı hedefleyen mağazamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışamaya devam etmektedir.

Carrefoursa ailesi üyelerinden biri olmak istiyorsanız Carrefoursa iş başvurusunu eksiksiz doldurarak sizde bizden biri olabilirsiniz. Carrefoursa iş başvuru formuna Carrefoursa insan kaynakları sayfasından ulaşabilirsiniz.  • carrefour is ilanları
  • carrefoursa iş başvurusu
  • carrefour iş başvurusu
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.