Coldwell Banker Eleman Personel Alımı İş Başvurusu

Coldwell BankerColdwell Banker dünya çapında 130 bin çalışanıyla hizmet veriyor. Coldwell Banker personel alımı yapmaya devam ediyor.

Coldwell Banker, 1906 yılında San Fransisco’da, etik değerler sahip iki genç olan Coldwell ve Banker tarafından kurulmuş. Gayrimenkul sektörü Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biridir diyen Coldwell Banker Türkiye 100 yılı aşkın süredir gayrimenkul alan ve satanlara, kazandırdığı kaliteli ismi, doğruluğu ve en yüksek iş etik standartları ile üstün bir hizmet sağlıyor.

Dünya çapında 130.000 civarında çalılanı bulunan Coldwell Banker‘in dünya çapında uyguladığı ColdWell Banker Üniversitesi’nin eğitim programından faydalanarak hazırlanmıştır. Tabii ki Türkiye’nin şartlarına göre uyarlanmış işe alma, eğitim ve performans kriterlerine uygun eleman seçimi, eğitim ve performans değerlendirmesi söz konusudur.

Gayrimenkul sektörü Türkiye’nin lokomotif sektörinden biridir. Bu sektörde, dünya çapında hizmet veren kurumsal şirketlerde çalışacak elemanlarda aranan nitelikler yüksek eğitim, bir veya iki yabancı dil, girişimci, iletişim becerileri yüksek olan gibi özelliklerdir.

Emlak işlemlerleri ile ilgili yeni yasama ve kurallar yapılmaktadır. Yakın gelecekte bu sektörde çalışanlar Hukuk ve Mali müşavirler gibi eğitimli, yeterlilik sınavlarına geçmiş, sertifikalı kişiler olacaktır. Kariyer imkanları açısından geleceği olan, doğru bir sektördür. Gençlerin bu konuya yönelmesini tavsiye ederim.

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe doğrudan veya dolaylı olarak çalışan yüksek sayıda eleman bulunmaktadır. Fakat diğer ülkelere göre nitelikli ve kurumsal çalışan sayısı oldukça azdır. Bu konuda, Coldwell Banker Türkiye gibi şirketlerin Türkiye’de faaliyet göstermesi emlak sektörünü ve elaman kalitesini daha ileri bir düzeye taşıyacaktır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...