Collezione Personel Eleman Alımı İş İlanları

Collezione personel alımı yapmaya devam ediyor. Moda giyim pazarında çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Collezione 2018 yılında yayınladığı iş ilanları ile eleman alımı yapmaya devam ediyor. Bu sayede de iş arayan vatandaşlarımıza iş umudu olmuştur. Collezione, 1987 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri faaliyetlerine büyüyerek devam eden firma, sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır.

Collezione’un 2018 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve firmanın bir personel olmayı hedefliyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Collezione alacağı personelleri insan kaynaklarının belirlediği şartlara uygun olarak seçmektedir. Firmanın insan kaynakları politikası, işe alım ve yönetim süreçleri, başvuru şartları gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun sitesinde bulabilirsiniz. Collezione iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların, öncelikle firmanın websitesinde bulunan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Açık pozisyonları da takip ederek size uygun olanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Collezione İş İlanları

Collezione büyüyen ve gelişen organizasyonlarında, genç modayı hızlı ve yaygın şekilde sunan mağazalarında görevlendirmek üzere eleman alımı yapmak üzere iş ilanları yayınladı.

Mağaza Müdürü Yardımıcısı İş İlanı

Collezione Ankara’da yeni açılacak mağazalarında görevlendirmek üzere Mağaza Müdürü ve Mağaza Müdürü Yardımcısı arıyor.

 • Tercihen Üniversite Mezunu,
 • Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik yapmış,
 • Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş,
 • Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip edebilen,
 • Analitik düşünce yapısına sahip, raporlama yapabilen,
 • Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,
 • Sonuç odaklı ve ekibi hedef bazlı çalıştırabilen,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

İŞ TANIMI

 • Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmek,
 • Mağaza satış ve maliyet yönetimi performansı ile hizmet kalitesinin belirlenen hedefler doğrultusunda gerçekeştirmesini sağlamak,
 • Satış ve pazarlama stratejilerinin mağaza kanalında uygulanmasını sağlamak,
 • Başta satış, kasa, müşteri ilişkileri, depo, muhasebe, stok takibi, ürün yönetimi olmak üzere tüm mağaza operasyonunu yönetmek,
 • Kendisine bağlı tüm personelin motivasyonunu ve kurumsal bağlılığını arttıracak uygulamaları geliştirmek, verimli çalışma ortamının oluşturulmasını sağlamak.

COLLEZIONE SATIŞ DANIŞMANI İŞ İLANI

Collezione tüm Türkiye genelinde satış danışmanı olarak görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor. Satış danışmanı iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.  (Ankara, Antalya, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Tekirdağ, Trabzon, Yalova)

Collezione büyüyen ve gelişen organizasyonunda genç ve modayı hızlı ve yaygın şekilde sunan mağazalarında görevlendirmek üzere satış danışmanı iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Tercihen mağazacılık sektöründe tecrübeli – mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, motivasyonu yüksek, yüler yüzlü, ekip çalışmasında başarılı, diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, kişisel bakımına özen gösteren, yoğun iş temposunda çalışabilecek satış danışmanları arıyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Collezione Personel Eleman Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. emrah dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum 0506 712 32 76 deneyimim var

 2. Anonim dedi ki:

  Duygu tercübeli değilimi

 3. mustafa taş dedi ki:

  insaat demircisiyim sizinle yurt disinda calismak istiyorum tlf05383983542

 4. aLVİNA dedi ki:

  //YAYINLAMAYIN//
  tanıtım yazısı yayınlama ücretiniz nedir acaba?