CTE 1534 İnfaz ve Koruma Memurluğu Öğrencisi Alımı

infaz koruma memuru alımıAdalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memurluğu 1534 infaz ve koruma memurluğu öğrencisi alımı yapılacaktır. Sözlü sınav ve mülâkata; merkezi sınavda (KPSS) en az 70 puan alanlar arasından infaz koruma memuru öğrencisi alımı yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatına İnfaz ve Koruma Memurluğu Öğrencisi Alımı Sınav İlanı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatının personel ihtiyacı için 9-10 -11 ve 12’nci dereceli kadrolara EK-1 listede belirtilen yerler için toplam1534 infaz ve koruma memurluğu öğrencisi alımı yapılacaktır.

Başvurular 06 Ağustos 2015 günü başlayıp, 14 Ağustos 2015 günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Başvurular sözlü sınav ve mülâkatın yapılacağı EK-1 listede belirtilen Adlî Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlıklarına ya da mahallî Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılacaktır.

Adaylar infaz ve koruma memurluğu öğrenciliği için sözlü sınav ve mülakatı yapacak komisyonlardan sadece birini tercih etmek suretiyle başvuruda bulunabileceklerdir. Birden fazla komisyona başvurulması durumunda başvurular geçersiz sayılacak, bu Şekilde sınava girenler kazanmış olsalar dahi öğrenciliğe kabul edilmeyeceklerdir.

Adaylar farklı unvanlara ilişkin personel alımına yönelik ilanda aranan Şartları taşımaları halinde; ayrı ayrı bu unvanlar için de aynı veya farklı adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına başvuru yapabileceklerdir.

İnfaz koruma memurluğu öğrencisi alımı hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
CTE 1534 İnfaz ve Koruma Memurluğu Öğrencisi Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. baris dedi ki:

    Basil başvurabilir iz şuanda KPSS tercihi görünmüyor