D-Smart Personel Alımı İş Başvurusu

Ana Sayfa » Personel Alımı - D-Smart Personel Alımı İş Başvurusu - haber24

D-Smart’ta çalışmak ister misiniz? D-Smart iş başvurusu ve D-Smart personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için D-Smart insan kaynaklarını araştırdık. D-Smart iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanallar ile HD yayın yapan 30 kanalı, tüm ulusal kanallar ve Türksat’da yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ile dijital içerik hizmetlerini her gün 1 milyon 700 bini aşkın D-Smart kullanıcısına sunmaktadır.

Tematik kanallarının yanı sıra çok sayıda yerli ve yabancı kanala yer veren; radyo ve etkileşimli kanallarla birlikte tüm ulusal kanalların da yer aldığı D-Smart yayıncılık platformu, izleyiciye zengin bir içerik menüsünden seçme olanağı vermektedir.

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet opertörü olan smile şirketi ile pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir araya gelmiştir. D-Smart, bu yeni birliktelik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır.

Dijital platform hizmetlerine yeni bir soluk getiren; geniş yayın yelpazesini, sunduğu avantajlı internet kampanyaları ile birleştiren D-Smart, HD ve 3D teknolojilerine yaptığı yatırımlarla da öne çıkmaktadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.