D-Smart Personel Alımı İş Başvurusu

D-Smart’ta çalışmak ister misiniz? D-Smart iş başvurusu ve D-Smart personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için D-Smart insan kaynaklarını araştırdık. D-Smart iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanallar ile HD yayın yapan 30 kanalı, tüm ulusal kanallar ve Türksat’da yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ile dijital içerik hizmetlerini her gün 1 milyon 700 bini aşkın D-Smart kullanıcısına sunmaktadır.

Tematik kanallarının yanı sıra çok sayıda yerli ve yabancı kanala yer veren; radyo ve etkileşimli kanallarla birlikte tüm ulusal kanalların da yer aldığı D-Smart yayıncılık platformu, izleyiciye zengin bir içerik menüsünden seçme olanağı vermektedir.

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet opertörü olan smile şirketi ile pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir araya gelmiştir. D-Smart, bu yeni birliktelik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır.

Dijital platform hizmetlerine yeni bir soluk getiren; geniş yayın yelpazesini, sunduğu avantajlı internet kampanyaları ile birleştiren D-Smart, HD ve 3D teknolojilerine yaptığı yatırımlarla da öne çıkmaktadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...