Danıştay Başkanlığı Memur Personel Alımı

Danıştay Başkanlığı

Danıştay Başkanlığı için kendi alanında iyi olan hizmetli alımı , zabıt kâtibi alımı, ve şoför alımı için yapılacak başvurularda otuz beş yaşını bitirmemiş olmak ve KPSS de alınan puan durumları göz önünde bulundurulacaktır. Başvuruların internet üzerinden yapılması gereklidir. Uygulama ve sözlü sınav şeklinde iki kategori olarak yapılacak seçimler için adaylar hazırlanabilir.

30 zabit kâtibi, 5 şoför, 10 hizmetli olarak sınırlı sayıda alım yapacak olan kurum için başvurularda geç kalmayın. Başvurular haziranın birinde başlayarak altısında son bulacaktır. Her işçi alımı yapan bölüm için farklı nitelik ve ön koşullar istenmektedir. 

Danıştay Başkanlığı 2014 KPSS (B) Grubu, (KPSSP3,KPSSP93,KPSSP94) puanı ve gerçekleştirilecek uygulama ve sözlü sınavı sonuçlarına göre 6-12. Dereceli otuz (30) Zabıt Katibi, 10. Dereceli beş(5) Şoför, 9- 12. Dereceli on (10) Hizmetli kadrosuna atama yapılacaktır.

Danıştay Başkanlığı Memur Personel Alımıyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Danıştay Başkanlığı Memur Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. abdullah kartal dedi ki:

    Ben 1976 yılı amasya doğumluyum 1994 yılında amasya lisesinden mezun oldum 1996 askere giyim Tunceli 1997 geldim evliyim ve uç çocuk babası yım ben Danıstayda çalışma şansım varmı KPSS puanın 67 varsa nasıl müracaat edebilirim cevap verirseniz çok Memun olurum